2024-04-14 12:06  -  MKS Jeziorany

Cenny punkt w Pasymiu!!!

CENNY PUNKT W PASYMIU!!! PO BARDZO DOBRYM MECZU MKS JEZIORANY ZREMISOWAŁ 1:1 Z BŁĘKITNYMI PASYM I TYM SAMYM ZALICZYŁ PIERWSZY REMIS W TYM SEZONIE!!!

MKS Jeziorany, we wczorajszą raz pochmurną, raz słoneczną i dość ciepłą sobotę 13 kwietnia 2024 udał się na godz. 16:30 do Pasymia na mecz z miejscowymi Błękitnymi Pasym w ramach 21. kolejki grupy 1 ligi okręgowej warmińsko-mazurskiej obecnego sezonu 2023/24. Do wczorajszego meczu MKS przystąpił osłabiony brakami Karola Borowego, Dawida Maciążka, Oliwiera Nawrockiego, Patryka Złakowskiego i Szymona Supińskiego.

Wszyscy nasi fani wierzyli, że nasz MKS wygra w Pasymiu i odniesie siódme zwycięstwo w tym sezonie. Tymczasem nie udało się wygrać, ale tak możemy być zadowoleni- po ciekawym i emocjonującym spotkaniu, pełnym sytuacji podbramkowych, twardej walki, fauli i kartek MKS Jeziorany zremisował 1:1 z miejscowymi Błękitnymi Pasym i tym samym wczoraj zanotowaliśmy pierwszy remis w tym sezonie.

Jedyną bramkę we wczorajszym spotkaniu dla MKS strzelił w 45+1 minucie Filip Brzeziński, natomiast bramkę na wagę jednego punktu dla Błękitnych Pasym strzelił w 53 minucie z rzutu karnego Bartosz Nosowicz. Przed rozpoczęciem wczorajszego spotkania nasz zawodnik Filip Brzeziński otrzymał podziękowania od zespołu gospodarzy za dwa lata gry w zespole Błękitnych Pasym.

Pierwsza połowa była naprawdę dobra w naszym wykonaniu, w ogóle była ona wyrównana, w niej oba zespoły stworzyły podobną liczbę sytuacji strzeleckich, ale na jej koniec to nam dopisało szczęście i do przerwy schodzimy z prowadzeniem 1:0, w ogóle w pierwszej części gry bardzo dobrze graliśmy w obronie i szukaliśmy swoich szans do strzelenia bramki i jedną z nich wykorzystaliśmy.

Na początku drugiej połowy szybko mogliśmy podwyższyć prowadzenie na 2:0, niestety nie wykorzystaliśmy dobrej okazji, a w 50 minucie nasz bramkarz obronił rzut karny wykonywany przez gracza Błękitnych Patryka Malanowskiego. Niestety trzy minuty później miejscowi mają kolejny rzut karny, z którego tym razem zawodnik Błękitnych Bartosz Nosowicz pokonał naszego bramkarza i jest 1:1. Do końca drugiej połowy oglądaliśmy naprawdę ciekawe widowisko, pełnym twardej walki, żółtych kartek, było sporo dobrych podbramkowych sytuacji z obu stron i udanych interwencji bramkarskich, jednak do końca spotkania żadnemu z zespołów nie udało się już strzelić więcej bramek i to spotkanie kończy się remisem 1:1.

Podsumowując wczorajszy mecz- było to kolejne bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Na tle wymagającego rywala, w dodatku na jego terenie zagraliśmy naprawdę dobrze i mogliśmy pokusić się nawet trzy punkty. Jednak trzeba uczciwie przyznać, że z przebiegu tego meczu ten remis jest jak najbardziej sprawiedliwym wynikiem, oba zespoły stworzyły dużo okazji i tych okazji oba zespoły miały mniej więcej po równo, zarówno jeden, jak i drugi zespół mógł strzelić bramkę na wagę zwycięstwa, i równie dobrze też to spotkanie mogło zakończyć się wyższym remisem.

Najbardziej szkoda tej sytuacji, żeby podwyższyć na 2:0 na początku drugiej połowy i kto wie, jakbyśmy wykorzystali tę okazję to być może my byśmy cieszyli się ze zwycięstwa, tego się już jednak niestety nigdy nie dowiemy i oczywiście jest niedosyt, że nie udało się nam wygrać tego spotkania i tym samym zdobyć trzech punktów, ale z tego remisu też trzeba się cieszyć, bo po pierwsze zdobyliśmy go z trudnym rywalem, w dodatku na jego terenie, a ponadto w końcowym rozrachunku ten jeden punkt może okazać się bardzo cenny.

Tak więc zagraliśmy wczoraj bardzo dobry mecz na terenie wymagającego rywala, w ogóle oba zespoły pokazały się wczoraj z dobrej strony i wczorajsze spotkanie tylko potwierdziło, że jest coraz lepiej w naszym zespole, ogólnie bardzo poprawiliśmy grę w defensywie, bo w trzech ostatnich spotkaniach straciliśmy tylko trzy bramki, w dodatku dwie z nich straciliśmy z rzutów karnych.

Wiadomo, że są pewne elementy w grze do poprawy, ale postawa naszej drużyny w ostatnich trzech spotkaniach naprawdę musi cieszyć, dzięki pełnym zaangażowaniu i walce od pierwszej do ostatniej minuty zdobyliśmy bardzo cenny punkt na boisku przeciwnika!!! Wczorajsze spotkanie tylko potwierdziło, że w naszej grupie z każdym rywalem jesteśmy w stanie grać jak równy z równym i grając tak jak w ogóle w trzech ostatnich spotkaniach na pewno zdobędziemy jeszcze dużo punktów!!! Naszemu trenerowi i naszym zawodnikom gratulujemy zdobycia jednego punktu i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach, natomiast dla zespołu Błękitnych Pasym dziękujemy za mecz, również gratulujemy zdobycia tego jednego punktu i także życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach!!!

Kolejny mecz MKS-u Jeziorany zagra już w najbliższą sobotę 20 kwietnia 2024 o godz. 16:00 na olsztyńskich z Dajtkach z UKS Naki Olsztyn, które wczoraj przegrały na własnym boisku 0:3 z Pisą Barczewo. My wszyscy wierzymy, że nasz MKS w najbliższą sobotę przedłuży dobrą passę i zdobędzie na Dajtkach bardzo ważne trzy punkty!!! Poniżej przedstawiamy pełne statystyki graczy MKS-u Jeziorany, którzy grali we wczorajszym meczu z Błękitnymi Pasym:

LEGENDA

M.R- Minuty rozegrane,  BR- Bramki strzelone,  As. - Asysty,  St. C - Strzały celne,  St. NC - Strzały niecelne,  WR. - Wykonane rzuty rożne,  FP- Faule popełnione,  FW- Faulowany,  Ż.K - Żółte kartki,  CZ.K - Czerwone kartki

Skład BŁĘKITNI PASYM: 1-Paweł Brzozowski (bramkarz), 7-Kacper Król, 3-Piotr Młotkowski, 26-Grzegorz Stańczak (46 min 13-Kamil Kępka), 5-Mateusz Tumanowicz (74 min 17-Dawid Wilczyński), 99-Robert Malanowski (69 min 77-Witalij Hutnik), 8-Bartosz Nosowicz, 69-Szymon Chorążewicz, 21-Kamil Świercz, 14-Aleksander Dobrzyński, 10-Patryk Malanowski

Trener: Marcin Haponik

Skład MKS JEZIORANY: 1-Szymon Stuka (bramkarz), 4-Marcin Rudnicki, 11-Marceli Kowalski, 23-Bartosz Salwowski (kapitan), 17-Jakub Jankowski (46 min 6-Piotr Buczek), 8-Robert Bryk, 15-Filip Brzeziński, 13-Dominik Niestępski, 10-Kacper Stryjek (68 min 3-Bartosz Szpakowski), 7-Dawid Chomej (59 min 5-Sebastian Bielski), 9-Adam Błaszczyk

Trener: Paweł Radziwon

Bramki: 0:1 Brzeziński 45+1' (MKS), 1:1 Nosowicz 54' (BŁĘKITNI)- z rzutu karnego

Żółte kartki: Tumanowicz 4' (BŁĘKITNI), Jankowski 5' (MKS), Stańczak 28' (BŁĘKITNI), Salwowski 53' (MKS), Świercz 63' (BŁĘKITNI), Buczek 71' (MKS), Młotkowski 84' (BŁĘKITNI), Wilczyński 87' (BŁĘKITNI), Dobrzyński 90+4' (BŁĘKITNI)

Sędzia: Jakub Moszczyński (Olsztyn- sędzia główny), Mariusz Zielonka (Olsztyn, asystent 1), Adam Duda (Olsztyn- asystent 2)

Relacja minuta po minucie

Pierwsza połowa meczu

1' Od środka boiska grę rozpoczęli piłkarze Błękitnych Pasym ubrani w jednolite granatowe stroje z białymi napisami (granatowe koszulki z białymi napisami i granatowe spodenki), natomiast piłkarze MKS-u Jeziorany występują dziś ubrani w jednolite czerwone stroje z białymi napisami (czerwone koszulki z białymi napisami i czerwone spodenki). Kapitanem Błękitnych Pasym dziś jest Aleksander Dobrzyński, natomiast kapitanem MKS-u Jeziorany jest dziś Bartosz Salwowski.

3' Pierwsza okazja dla gospodarzy, strzał zza pola karnego gracza Błękitnych odbił się od nogi stojącego w naszym polu karnym Kuby Jankowskiego i trafił prosto w ręce naszego bramkarza.

4' Strzał z pola karnego gracza gospodarzy pewnie łapie nasz bramkarz.

4' I bardzo szybko mamy pierwszą żółtą kartkę w dzisiejszym meczu. Ukarany nią został gracz Błękitnych Mateusz Tumanowicz, który sfaulował na 20 metrze Marcelego Kowalskiego. Będzie rzut wolny dla nas.

5' Po dośrodkowaniu z tego rzutu wolnego Bartka Salwowskiego gospodarze wybijają piłkę poza boisko. Będzie rzut rożny dla nas z lewej strony boiska.

5' Po dośrodkowaniu z tego rzutu rożnego Dominika Niestępskiego gospodarze wybijają piłkę i następnie wychodzą z szybką kontrą, ale przerwał ją faulem w środku pola nasz zawodnik Kuba Jankowski. Będzie rzut wolny dla Błękitnych, a Kuba za to przewinienie ogląda żółtą kartkę.

6' Kolejny faul Kuby Jankowskiego w środku boiska i będzie rzut wolny dla gospodarzy. Nasz zawodnik musi uważać, bo dopiero co dostał żółtą kartkę.

8' Dośrodkowanie jednego z graczy gospodarzy pewnie łapie nasz bramkarz.

10' Jak na razie mecz jest wyrównany, bez groźniejszych sytuacji z obu stron.

12' Marcin Rudnicki popełnił teraz faul w środku boiska i będzie rzut wolny dla gospodarzy.

12' Dośrodkowanie gracza Błękitnych z tego rzutu wolnego pewnie łapie nasz bramkarz.

13' Strzela głową z prawej strony pola karnego Adam Błaszczyk, łapie bramkarz Błękitnych Paweł Brzozowski, jednak nawet, gdyby w tej sytuacji bramkarz gospodarzy nie złapał tej piłki, to i tak opuściłaby ona boisko.

13' Kacper Stryjek został teraz sfaulowany w środku boiska i będzie rzut wolny dla nas.

15' Kacper Stryjek był teraz faulowany na naszej połowie i wznowimy grę od rzutu wolnego.

17' To była dobra okazja dla nas na objęcie prowadzenia!!! Po podaniu Dominika Niestępskiego Marceli Kowalski strzela z lewej strony pola karnego obok słupka bramki gospodarzy!!!

18' Wrzutkę gracza Błękitnych wybija głową stojący we własnym polu karnym Filip Brzeziński.

20' Marceli Kowalski został teraz sfaulowany w środku boiska i będzie rzut wolny dla nas.

21' Filip Brzeziński zdaniem sędziego popełnił teraz faul z lewej strony boiska na 22 metrze i będzie rzut wolny dla gospodarzy.

22' Dośrodkowanie z tego rzutu wolnego gracza gospodarzy Bartka Nosowicza wybija głową z własnego pola karnego Marceli Kowalski.

23' Groźne dośrodkowanie z 19 metrów gracza Błękitnych nasz bramkarz wybija poza bramkę. Będzie jeszcze rzut rożny dla gospodarzy z prawej strony boiska.

23' Po tym rzucie rożnym dla gospodarzy oddalamy zagrożenie.

24' Ależ teraz mieliśmy szczęście!!! Jeden z graczy Błękitnych przestrzelił z pola karnego tuż nad naszą bramką!!!

26' Po rzucie rożnym dla gospodarzy z prawej strony boiska oddalamy zagrożenie.

28' Marceli Kowalski został teraz sfaulowany z prawej strony boiska na 19 metrze przez gracza Błękitnych Grzegorza Stańczaka. Będzie rzut wolny dla nas, a gracz gospodarzy za swoje przewinienie na Marcelim ogląda żółtą kartkę.

29' Dośrodkowanie z tego rzutu wolnego Dominika Niestępskiego wybija z własnego pola karnego jeden z graczy Błękitnych.

30' Strzał z pola karnego gracza gospodarzy przelatuje wysoko nad naszą bramką.

31' Groźnie było!!! Strzał zza pola karnego gracza Błękitnych przelatuje w niedużej odległości nad naszą bramką!!!

32' Adam Błaszczyk został teraz sfaulowany w środku boiska i będzie rzut wolny dla nas.

32' Dośrodkowanie z tego rzutu wolnego Bartka Salwowskiego łapie bramkarz gospodarzy.

33' Dośrodkowanie ze środka boiska Marcina Rudnickiego łapie bramkarz Błękitnych.

34' Faul Kacpra Stryjka w środku pola i będzie rzut wolny dla gospodarzy.

36' Trzeba przyznać, że póki co MKS na tle wymagającego rywala prezentuje się naprawdę dobrze, ogólnie spotkanie jest wyrównane, póki co dobrze gramy w obronie i sami też szukamy swoich szans na zdobycie bramki.

38' Groźna akcja gospodarzy, ale wybijamy piłkę z własnego pola karnego.

40' Filip Brzeziński świetnie teraz odebrał piłkę rozpędzonemu graczowi gospodarzy w środku boiska.

42' Dośrodkowanie Marcelego Kowalskiego z 19 metrów z lewej strony boiska wybija poza boisko bramkarz Błękitnych. Będzie jeszcze rzut rożny dla nas z lewej strony boiska.

43' Po dośrodkowaniu z tego rzutu rożnego Dominika Niestępskiego Filip Brzeziński strzela głową z pola karnego nad bramką gospodarzy.

44' Groźne dośrodkowanie z 20 metrów gracza Błękitnych odbiło się na polu bramkowym i przeleciało obok słupka naszej bramki.

44' Marceli Kowalski przytrzymywał teraz rywala w środku boiska, ponieważ Błękitni utrzymali się przy piłce sędzia puścił grę, po chwili zabieramy rywalom piłkę, i sędzia wrócił do tej sytuacji i przyznał rzut wolny gospodarzom z tego miejsca, w którym faul popełnił Marceli.

45' Robert Bryk popełnił faul w środku boiska przy linii bocznej na naszej połowie i będzie rzut wolny dla gospodarzy.

45' Adam Błaszczyk był teraz przytrzymywany przez przeciwnika z prawej strony boiska na 19 metrze blisko linii bocznej i będzie rzut wolny dla nas.

45+1' Jest!!! Lepiej nie mogliśmy zakończyć pierwszej połowy!!! Po dośrodkowaniu z tego rzutu wolnego Bartka Salwowskiego Filip Brzeziński pięknym strzałem z przewrotki z pola karnego pokonuje bramkarza Błękitnych!!! Brawo panowie, prowadzimy 1:0 w Pasymiu, cóż za historia, Filip strzela bramkę przeciwko swojej niedawnej drużynie!!!

45+1' Sędzia gwiżdże po raz ostatni w pierwszej połowie meczu. Po naprawdę dobrej w naszym wykonaniu pierwszej połowie prowadzimy w Pasymiu 1:0. Ogólnie spotkanie jest wyrównane, oba zespoły stworzyły podobną liczbę sytuacji podbramkowych, na tle wymagającego rywala na jego terenie prezentujemy się naprawdę dobrze. Wkrótce druga połowa, panowie walczymy ze wszystkich sił o zwycięstwo, rywale na pewno zrobią wszystko, żeby odwrócić losy tego meczu na swą korzyść.

Statystyki meczu po pierwszej połowie:

BŁĘKITNI PASYM                                MKS JEZIORANY

BRAMKI                                  0                                                           1

STRZAŁY                                7                                                           4

STRZAŁY CELNE                   4                                                           2

STRZAŁY NIECELNE             3                                                           2

RZUTY ROŻNE                       4                                                           2

ZMIANY                                   0                                                           0

FAULE                                     8                                                           7

ŻÓŁTE KARTKI                       2                                                           1

CZERWONE KARTKI              0                                                           0

Druga połowa meczu

46' Od środka boiska grę rozpoczęli piłkarze MKS-u Jeziorany. W przerwie obaj trenerzy dokonali pierwszych zmian dzisiaj w swoich zespołach: w drużynie Błękitnych w miejsce Grzegorza Stańczaka na boisko wszedł Kamil Kępka, natomiast w naszym zespole w miejsce Kuby Jankowskiego na boisko wszedł Piotr Buczek.

47' Gracz Błękitnych Robert Malanowski strzałem z pola karnego pokonał naszego bramkarza, na nasze szczęście wcześniej piłka opuściła boisko i sędzia tej bramki nie uznał. Zatem na tablicy wyników nadal jest 1:0 dla nas.

49' Ależ to była okazja dla nas na podwyższenie prowadzenia!!! Strzela z lewej strony pola karnego Marceli Kowalski, ale bramkarz gospodarzy odbija to uderzenie!!! Po chwili strzela głową Dawid Chomej, ale zbyt lekko i jeden z graczy Błękitnych wybija piłkę nogą z pola bramkowego.

50' I niestety będzie rzut karny dla gospodarzy. Sędzia dopatrzył się przewinienia naszego kapitana Bartka Salwowskiego we własnym polu karnym.

50' Nie ma wyrównującej bramki dla Błękitnych!!! Nasz bramkarz kapitalnie broni rzut karny wykonywany przez gracza Błękitnych Patryka Malanowskiego!!! Zatem nadal jest 1:0 dla nas, ogromne brawa dla naszego bramkarza!!! Będzie jeszcze rzut rożny dla gospodarzy z lewej strony boiska.

51' Oj, było groźnie!!! Dośrodkowanie z tego rzutu rożnego gracza Błękitnych przelatuje tuż obok słupka naszej bramki!!!

52' Okazja dla nas na ponowne objęcie prowadzenia!!! Strzela z lewej strony pola karnego Marceli Kowalski, ale bramkarz gospodarzy łapie to uderzenie.

53' Groźna kontra gospodarzy, po niej jeden z graczy Błękitnych minął już naszego bramkarza i chciał strzelać już do pustej bramki, ale w ostatniej chwili Bartek Salwowski wybił mu piłkę wślizgiem spod nóg, jednak sędzia uznał, że podczas tej interwencji Bartek Salwowski faulował gracza gospodarzy. Będzie kolejny rzut karny dla gospodarzy i jeszcze żółta kartka dla naszego zawodnika za ten faul.

54' I niestety gospodarze zdobywają wyrównującą bramkę. Zawodnik Błękitnych Bartek Nosowicz precyzyjnym strzałem z tego rzutu karnego pokonał naszego bramkarza.

54' I mamy remis 1:1. Zaczynamy grę ze środka boiska.

55' Bartek Salwowski chcąc oddalić zagrożenie wybił teraz piłkę z pola karnego w taki sposób, że przeleciała ona tuż ona obok słupka naszej bramki- o mały włos nie skończyło się to bramką samobójczą. Będzie jeszcze rzut rożny dla Błękitnych z lewej strony boiska.

55' Dobra okazja dla gospodarzy na objęcie prowadzenia!!! Po dośrodkowaniu z tego rzutu rożnego jednego z graczy Błękitnych jego kolega z zespołu strzela głową z pola karnego w niedużej odległości nad naszą bramką!!!

56' A teraz okazja dla nas, po podaniu Marcelego Kowalskiego Kacper Stryjek z pola karnego nieczysto trafił piłkę, w efekcie czego przeleciała ona w bezpiecznej odległości od bramki gospodarzy.

57' Było groźnie pod naszą bramką, ale ostatecznie wybijamy piłkę z piątego metra.

59' Druga zmiana dzisiaj w naszym zespole: schodzi z boiska Dawid Chomej, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Sebastian Bielski.

60' Ależ to była okazja dla nas na ponowne objęcie prowadzenia!!! Po podaniu Sebastiana Bielskiego strzał z pola karnego Piotra Buczka odbija bramkarz gospodarzy!!! Po chwili Piotr Buczek strzela z 15 metrów wysoko nad bramką gospodarzy.

62' Strzał gracza Błękitnych z przewrotki z pola karnego przelatuje daleko od naszej bramki.

63' Gracz Błękitnych Kamil Świercz otrzymuje teraz żółtą kartkę za faul w środku boiska na Marcelim Kowalskim. Będzie rzut wolny dla nas.

66' Kolejna dobra okazja dla nas na objęcie prowadzenia!!! Po podaniu Kacpra Stryjka strzela z lewej strony pola karnego Marceli Kowalski, ale po tym uderzeniu Marcelego piłka jeszcze po rękach bramkarza opuściła boisko!!! Będzie jeszcze rzut rożny dla nas z prawej strony boiska.

67' Po dośrodkowaniu z tego rzutu rożnego Piotra Buczka gospodarze wybijają piłkę poza boisko i jest kolejny rzut rożny z prawej strony boiska, który wykonuje Piotr Buczek, ale i tym razem miejscowi oddalają zagrożenie.

68' Jeden z graczy Błękitnych spóźnił się teraz ze wślizgiem i sfaulował na 23 metrze Piotra Buczka. Będzie rzut wolny dla nas. I mamy trzecią zmianę dzisiaj w naszym zespole: schodzi z boiska Kacper Stryjek, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Bartek Szpakowski.

69' Mamy drugą zmianę dzisiaj w zespole Błękitnych: schodzi z boiska Robert Malanowski, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Witalij Hutnik.

71' Żółta kartka dla Piotra Buczka za faul taktyczny w środku boiska. Będzie rzut wolny dla Błękitnych.

72' Marceli Kowalski był teraz faulowany w środku boiska i będzie rzut wolny dla nas.

73' Dośrodkowanie Piotra Buczka z rzutu rożnego z prawej strony boiska wybija z własnego pola karnego jeden z graczy Błękitnych.

74' Trzecia zmiana dzisiaj w zespole gospodarzy: schodzi z boiska Mateusz Tumanowicz, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Dawid Wilczyński.

76' Marceli Kowalski popełnił teraz faul w środku boiska przy wyskoku do piłki i sędzia słusznie przyznał rzut wolny gospodarzom.

77' Faul Piotra Buczka na 31 metrze i będzie rzut wolny dla gospodarzy. Będzie rzut wolny dla Błękitnych, a nasz zawodnik musi uważać, bo niedawno otrzymał żółtą kartkę.

78' Marceli Kowalski został teraz ostro potraktowany przez przeciwnika z lewej strony boiska na 20 metrze przy linii bocznej. Będzie rzut wolny dla nas, nie ma jednak żółtej kartki dla gracza Błękitnych za ten faul na Marcelim. I mamy przerwę w grze, ponieważ Marceli leży na boisku po tym starciu- oby to nie było nic poważnego!!!

79' Strzał z tego rzutu wolnego Bartka Salwowskiego łapie bramkarz gospodarzy. Na szczęście w tej sytuacji Marcelemu Kowalskiemu nic się nie stało i może kontynuować grę.

80' Dośrodkowanie gracza Błękitnych z 19 metrów pewnie łapie nasz bramkarz.

81' Ależ teraz mieliśmy szczęście!!! Patryk Malanowski strzałem z 15 metrów przelobował naszego bramkarza, ale na nasze szczęście piłka trafiła w słupek, i po chwili nasz bramkarz złapał ją na linii bramkowej!!!

82' Teraz bardzo dobra akcja naszej drużyny, ale bramkarz gospodarzy wybiegł poza pole karne i wślizgiem na 19 metrze zatrzymał rozpędzonego Sebastiana Bielskiego. Następnie po szybkiej kontrze miejscowych strzał zza pola karnego jednego z graczy Błękitnych łapie nasz bramkarz.

84' Marceli Kowalski został teraz sfaulowany z prawej strony boiska na 20 metrze przez gracza Błękitnych Piotra Młotkowskiego. Będzie rzut wolny dla nas, a gracz gospodarzy za te przewinienie na Marcelim ogląda żółtą kartkę.

85' Po dośrodkowaniu z tego rzutu wolnego Piotra Buczka Adam Błaszczyk strzela z prawej strony pola karnego obok bramki gospodarzy.

87' Robert Bryk został teraz sfaulowany w środku boiska przy linii bocznej przez gracza Błękitnych Dawida Wilczyńskiego. Będzie rzut wolny dla nas, a sędzia po chwili zastanowienia pokazuje żółtą kartkę graczowi Błękitnych za ten faul na naszym zawodniku.

88' Dośrodkowanie z tego rzutu wolnego Bartka Salwowskiego łapie bramkarz gospodarzy.

89' Bardzo groźna akcja gospodarzy, w sporym zamieszaniu wybijamy piłkę z własnego pola bramkowego!!!

90' Marceli Kowalski był teraz faulowany w środku boiska i będzie rzut wolny dla nas. Nie oszczędzają dziś przeciwnicy Marcelego- to już ósme przewinienie na nim w dzisiejszym spotkaniu i co więcej dziś już aż czterech graczy Błękitnych obejrzało żółte kartki za faule na Marcelim.

90+1' Bartek Szpakowski był teraz faulowany w środku boiska i będzie rzut wolny dla nas.

90+2' Dośrodkowanie z tego rzutu wolnego Bartka Szpakowskiego wybija głową będący na 15 metrze gracz gospodarzy. Następnie strzela z 20 metrów Marcin Rudnicki, ale bramkarz Błękitnych łapie to uderzenie.

90+2' Groźna akcja gospodarzy, przerywa ją Marcin Rudnicki wybijając piłkę wślizgiem we własnym polu karnym poza boisko i będzie rzut rożny dla Błękitnych z lewej strony boiska.

90+3' Ależ teraz mieliśmy szczęście!!! Po dośrodkowaniu z tego rzutu rożnego gracza Błękitnych strzela głową z prawej strony pola bramkowego jeden z graczy gospodarzy, ale przed stratą bramki uratował nas Marceli Kowalski, który wybił piłkę nogą z linii bramkowej!!!

90+3' Znów mieliśmy bardzo dużo szczęścia!!! Jeden z graczy Błękitnych dośrodkował z 22 metrów w nasze pole karne do swojego kolegi z zespołu i ten oddał strzał głową, ale nasz bramkarz wyciągnął się jak struna i odbił to uderzenie!!! Na nasze szczęście dwóch graczy gospodarzy biegnących do piłki nie zdołali jej sięgnąć z bliska. Będzie jeszcze rzut rożny dla Błękitnych z prawej strony boiska.

90+4' Po dośrodkowaniu z tego rzutu rożnego gracza Błękitnych jego kolega z zespołu uderza bardzo niecelnie i wznowimy grę od własnej bramki.

90+4' I jeszcze jedna żółta kartka. Za jakieś dyskusje z sędzią ukarany nią został gracz Błękitnych Aleksander Dobrzyński. To już szósty gracz gospodarzy w dzisiejszym meczu z żółtą kartką.

90+5' Sędzia gwiżdże po raz ostatni w dzisiejszym meczu. W 21. meczu obecnego sezonu 2023/24 MKS Jeziorany remisuje na wyjeździe z Błękitnymi Pasym 1:1.

Pełne statystyki tego meczu:

STRZAŁY                               16                                                         15

FAULE                                    18                                                         14

Kibicom MKS-u Jeziorany, którzy przybyli wczoraj na Stadion Miejski do Pasymia dziękujemy za wspólne kulturalne kibicowanie i dopingowanie naszej drużyny przez cały mecz!!! Gratulacje za wywalczony punkt, a wszystkich sympatyków MKS-u Jeziorany serdecznie zapraszamy na kolejny mecz ligowy, który odbędzie się w najbliższą sobotę 20 kwietnia 2024 o godz. 16:00 na Boisku Szkolnym na olsztyńskich Dajtkach przy ulicy Żytniej 71- nasz MKS zmierzy się z UKS Naki Olsztyn!!!