2024-05-02 11:15  -  MKS Jeziorany

Drugi remis w tym sezonie...

DRUGI REMIS W TYM SEZONIE... PO BARDZO EMOCJONUJĄCYM SPOTKANIU NA NASZYM JEZIORAŃSKIM STADIONIE MKS REMISUJE 3:3 Z WILCZKIEM WILKOWO...

MKS Jeziorany, we wczorajszą przepiękną słoneczną i bardzo ciepłą sobotę 1 maja 2024 zagrał w ramach 24. kolejki grupy 1 ligi okręgowej warmińsko-mazurskiej obecnego sezonu 2023/24 mecz na stadionie w Jezioranach z Wilczkiem Wilkowo.

Jak zawsze wspaniała atmosfera na naszym stadionie, licznie zgromadzeni nasi kibice. Do wczorajszego meczu nasz MKS przystąpił oslabiony brakami Szymona Stuki, Dawida Maciążka, Bartka Szpakowskiego, Alana Złakowskiego, Patryka Złakowskiego i Szymona Supińskiego.

Wszyscy nasi fani wierzyli, że MKS Jeziorany pokona Wilczka i odniesie siódme zwycięstwo w tym sezonie. Niestety, nie udało się wygrać- po bardzo ciekawym spotkaniu MKS zremisował 3:3 z Wilczkiem Wilkowo i zaliczył drugi remis w tym sezonie i zarazem pierwszy remis w tym sezonie na własnym stadionie. Natomiast Wilczek Wilkowo wczoraj zdobył pierwszy punkt w tej rundzie wiosennej.

W ogóle wczoraj MKS Jeziorany zanotował pierwszy ligowy remis na własnym boisku od prawie roku (wcześniej, po raz ostatni zaliczyliśmy ligowy remis w poprzednim sezonie 2022/23 też w lidze okręgowej w sobotę 6 maja 2023- tego dnia MKS zremisował na naszym jeziorańskim stadionie 2:2 z Mazurem Pisz).

Bramki we wczorajszym spotkaniu dla MKS-u Jeziorany zdobywali Piotr Buczek w 16 minucie, Dawid Chomej w 72 minucie i Adam Błaszczyk w 74 minucie, natomiast bramki dla Wilczka we wczorajszym meczu zdobywali dwie Jakub Kalisz kolejno w 36 i w 45 minucie oraz jedną Kacper Harkot w 45+1 minucie.

MKS bardzo dobrze wszedł we wczorajszy mecz, miał zdecydowaną przewagę i w końcu wyszedł na prowadzenie 1:0 w 17 minucie. Poźniej nadal mieliśmy przewagę i kilka sytuacji do podwyższenia prowadzenia. Najlepszą mieliśmy w 29 minucie, kiedy to Sebastian Bielski nie wykorzystał rzutu karnego- jego strzał z jedenastk oraz dobitkę obronił bramkarz Wilczka Piotr Bijata. Niewykorzystane okazje się mszczą, o czym boleśnie przekonaliśmy się w 36 minucie, kiedy to rywale doprowadzili do remisu. Po tej bramce gracze Wilczka tylko nabrali wiatru w żagle i pod koniec pierwszej połowy zdobywają dwie kolejne bramki, które powodują, że do przerwy przegrywamy już 1:3.

Druga połowa rozpoczęła się od sytuacji z obu stron, my mieliśmy kilka okazji na zdobycie kontaktowej bramki, natomiast rywale mieli kilka okazji, żeby podwyższyć prowadzenie na 4:1, na szczęście ich nie wykorzystali. Fantastyczny okres gry naszej drużyny między 72 a 74 minutą, zdobyliśmy wtedy aż dwie bramki i jest już 3:3. Do końca spotkania MKS naciskał, robił wszystko żeby strzelić zwycięską bramkę, ale niestety, nie udało się nam wykorzystać kilku bardzo dobrych okazji, natomiast rywale szukali swoich szans na strzelenie zwycięskiego gola po kontrach. Niestety, pomimo ambitnej walki do samego końca nie udało się nam strzelić bramki dającej zwycięstwo i to spotkanie kończy się remisem 3:3.

Podsumowując wczorajszy mecz- wczoraj graliśmy raz lepiej, raz gorzej, pierwsze pół godziny było naprawdę dobre w naszym wykonaniu, niestety ostatnie piętnaście minut było słabe, co wykorzystali ambitnie grający rywale strzelając nam dwie bramki i do przerwy mamy już dwie bramki straty. Druga połowa przez długi czas nie była dobra w naszym wykonaniu, ale po strzeleniu tych dwóch bramek między 72 a 74 minutą graliśmy naprawdę dobrze i po prostu zabrakło nam troszkę szczęścia, żeby strzelić zwycięskiego gola. Najbardziej szkoda tego niewykorzystanego rzutu karnego u nas przy stanie 1:0 i kto wie, jakby zakończył się ten mecz, gdybyśmy wykorzystali ten karny, tego się już jednak niestety nigdy nie dowiemy, no tak bywa, każdemu, nawet najlepszym czasem zdarzy się niewykorzystać rzutu karnego. Z drugiej strony, my też mieliśmy szczęście, że przy stanie 1:3 rywale nie wykorzystali kilku okazji na podwyższenie prowadzenia, bo gdyby wykorzystali jedną z nich to wtedy prowadziliby już 4:1 i naprawdę ciężko wtedy byłoby nam już odrobić straty.

I patrząc dokładnie na przebieg całego tego spotkania to wydaje się, że nasz MKS zasłużył na jednobramkowe zwycięstwo, choć jednak też nie można powiedzieć, że ten remis to jest jakiś niesprawiedliwy wynik, Wilczek wykazał się wczoraj dużą ambicją i dzięki woli walki i bardzo ambitnej grze zapracował na ten punkt.

W kontekście utrzymania się w lidze okręgowej ten remis to nie jest dla nas zbyt dobry wynik, bo przez to dalej jesteśmy na przedostatnim miejscu w tabeli z jednym punktem straty do Wilczka (gdybyśmy wczoraj ten mecz wygrali, to wtedy byśmy przeskoczyli Wilczka w tabeli), jednak mimo to trzeba ten jeden punkt uszanować, bo w końcowym rozrachunku na koniec sezonu może okazać się on bardzo cenny, wczoraj graliśmy raz lepiej raz gorzej, ale ogólnie trzeba pochwalić naszych piłkarzy, że przegrywając 1:3 do przerwy nie poddali się, doprowadzili do remisu i do samego końca ze wszystkich sił walczyli o zwycięstwo.

W ogóle wczoraj po raz pierwszy od prawie dwóch lat mając dwie bramki straty w meczu ligowym potrafiliśmy taki mecz zremisować (po raz ostatni przegrywając dwiema bramkami mecz ligowy zremisowaliśmy prawie dwa lata temu, w sobotę 14 maja 2022- tego dnia zremisowaliśmy na stadionie w Jezioranach 3:3 z UKS Naki Olsztyn, a do przerwy przegrywaliśmy to spotkanie 0:2), tak więc trzeba to naprawdę docenić, że przegrywając już dwiema bramkami potrafiliśmy zremisować, bo w ostatnim czasie mieliśmy duży problem z odrabianiem strat. Trzeba podkreślić, że nasz MKS zaprezentował wczoraj świetną dyscyplinę w grze, bo przez całe wczorajsze spotkanie nasz zespół popełnił zaledwie cztery faule.

Tak więc czeka nas dużo pracy, żeby regularnie osiągać dobre wyniki. Do końca sezonu zostało jeszcze sześć meczów, wciąż wszystko mamy w swoich rękach i rzecz jasna walczymy o komplet 18 punktów w tych sześciu spotkaniach!!! (co prawda nie ma jeszcze oficjalnej analizy awansów i spadków, ale można przypuszczać, że jak do końca tego sezonu zdobylibyśmy minimum 10 punktów to są spore szanse, że utrzymamy się bezpośrednio, natomiast jak do końca obecnego sezonu zdobylibyśmy minimum 6 punktów to wtedy będziemy grać w barażach o utrzymanie się w okręgówce), ale my oczywiście będziemy walczyć o komplet zwycięstw w pozostałych sześciu meczach tego sezonu!!! Naszemu trenerowi i naszym zawodnikom gratulujemy zdobycia jednego punktu we wczorajszym spotkaniu, natomiast dla zespołu Wilczka Wilkowo również gratulujemy zdobycia tego jednego punktu, dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach!!!

Kolejny mecz ligowy MKS Jeziorany rozegra za półtora tygodnia, w niedzielę 12 maja 2024 o godz. 16:00 na wyjeździe ze Śniardwami Orzysz, które w najbliższą sobotę 4 maja 2024 zagrają na wyjeździe z Pisą Barczewo. My wszyscy wierzymy, że nasz MKS przełamie się po czterech meczach ligowych z rzędu bez zwycięstwa i za półtora tygodnia wygra w Orzyszu!!! Poniżej przedstawiamy pełne statystyki graczy MKS-u Jeziorany, którzy grali we wczorajszym meczu z Wilczkiem Wilkowo:

Skład MKS JEZIORANY: 99-Kacper Żółkiewicz (bramkarz), 4-Marcin Rudnicki, 23-Bartosz Salwowski (kapitan), 17-Jakub Jankowski (60 min 13-Dominik Niestępski), 15-Filip Brzeziński, 8-Robert Bryk, 6-Piotr Buczek, 5-Sebastian Bielski (46 min 7-Dawid Chomej), 10-Kacper Stryjek, 11-Marceli Kowalski, 9-Adam Błaszczyk

Trener: Dominik Niestępski

Skład WILCZEK WILKOWO: 1-Piotr Bijata (bramkarz), 3-Marek Grabowski (kapitan), 9-Mariusz Grabowski, 8-Bartosz Małysz, 5-Szymon Brzozowski (77 min 16-Daniel Borucki), 6-Tomasz Makarewicz, 77-Krystian Okliński (72 min 17-Adrian Dzbeński), 11-Mariusz Bandurow, 14-Mateusz Żelepień (63 min 7-Adam Grabowski), 10-Jakub Kalisz, 13-Kacper Harkot (85 min 99-Gabriel Kajak)

Trener: Piotr Sopyła

Bramki: 1:0 Buczek 16' (MKS), 1:1 Kalisz 36' (WILCZEK), 1:2 Kalisz 45' (WILCZEK), 1:3 Harkot 45+1' (WILCZEK), 2:3 Chomej 72' (MKS), 3:3 Błaszczyk 74' (MKS)

Żółte kartki: Rudnicki 21' (MKS), Okliński 70' (WILCZEK), Makarewicz 90+1' (WILCZEK)

Sędzia: Michał Chmarycz (Jonkowo- sędzia główny), Miłosz Karbowski (Olsztyn- asystent 1), Sławomir Wiśniewski (Olsztyn- asystent 2)

Relacja minuta po minucie

Pierwsza połowa meczu

1' Od środka boiska grę rozpoczęli piłkarze MKS-u Jeziorany ubrani w jednolite czerwone stroje z białymi napisami (czerwone koszulki z białymi napisami i czerwone spodenki), natomiast piłkarze Wilczka Wilkowo występują dziś ubrani w zielono-żółte stroje (pasiaste zielono-żółte koszulki i zielone spodenki). Kapitanem MKS-u jest dzisiaj Bartosz Salwowski, natomiast kapitanem Wilczka dziś jest Marek Grabowski.

3' Marceli Kowalski został teraz sfaulowany w środku boiska i będzie rzut wolny dla nas.

4' Robert Bryk został teraz sfaulowany na 23 metrze z lewej strony boiska i będzie rzut wolny dla nas.

5' Sebastian Bielski był teraz faulowany w środku boiska i będzie rzut wolny dla nas.

6' Dośrodkowanie Piotra Buczka z rzutu rożnego z prawej strony boiska wybija z własnego pola karnego gracz gości.

8' Strzał zza pola karnego gracza gości przelatuje w znacznej odległości od naszej bramki.

10' Okazja dla MKS-u, Adam Błaszczyk strzela głową z pola karnego obok słupka bramki gości.

12' Piotr Buczek był teraz faulowany we własnym polu karnym i zaczniemy grę od rzutu wolnego.

14' Strzał zza pola karnego Kacpra Stryjka został zablokowany przez gracza gości.

16' Jest!!! MKS wychodzi na prowadzenie!!! Najpierw strzał z pola karnego Marcelego Kowalskiego został zablokowany i po chwili Piotr Buczek strzałem z lewej strony pola karnego pokonuje bramkarza gości!!! Brawo panowie!!!

17' Wygrywamy 1:0. Goście zaczynają grę ze środka boiska.

18' Strzał z prawej strony pola karnego Marcelego Kowalskiego został zablokowany przez gracza Wilczka.

20' Jeden z graczy Wilczka popełnił teraz faul w ataku w naszym polu karnym na Bartku Salwowskim i wznowimy grę od rzutu wolnego.

21' Faul Marcina Rudnickiego w środku boiska i sędzia pokazuje naszemu zawodnikowi za to przewinienie żółtą kartkę. Będzie rzut wolny dla gości. Co ciekawe, to był dopiero pierwszy faul naszej drużyny w dzisiejszym meczu i od razu zakończył się on żółtą kartką.

22' Okazja dla MKS-u, Adam Błaszczyk odegrał teraz piłkę do tyłu do Marcina Rudnickiego i ten strzela z 16 metrów nad bramką gości.

23' Trzeba przyznać, że póki co nasza gra wygląda naprawdę dobrze, mamy przewagę, prowadzimy i szukamy sytuacji na zdobycie kolejnej bramki.

25' Marceli Kowalski zbyt mocno teraz wszedł w rywala w środku boiska i sędzia słusznie przyznał rzut wolny gościom.

28' Marceli Kowalski został teraz sfaulowany w polu karnym gości i co? Będzie rzut karny dla nas!!! Doskonała sytuacja dla nas, żeby podwyższyć prowadzenie!!!

29' Nie ma drugiej bramki dla MKS-u Jeziorany!!! Strzał z tego rzutu karnego Sebastiana Bielskiego broni bramkarz gości, po chwili bramkarz Wilczka kapitalnie rzucił się i wybronił również dobitkę Sebastiana, a na koniec Sebastian strzela w boczną siatkę!!! Ależ szkoda, no cóż, nawet najlepszym zdarza się nie wykorzystać rzutu karnego, gramy dalej!!!

30' Jeden z graczy Wilczka oparł się teraz w naszym polu bramkowym na Filipie Brzezińskim i strzela głową nad naszą bramką.

32' Piotr Buczek został teraz sfaulowany w środku boiska i będzie rzut wolny dla nas.

34' Mamy teraz sporo twardej walki w środku pola.

36' I niestety goście zdobywają wyrównującą bramkę. Jeden z graczy Wilczka dośrodkował z prawej strony boiska z 18 metrów w pole karne do swojego kolegi z zespołu i ten oddał strzał głową, ale rzucił się i odbił to uderzenie nasz bramkarz Kacper Żółkiewicz, ale niestety z dobitki gracz gości Jakub Kalisz skierował piłkę do naszej bramki. Szkoda, było tak dobrze, byliśmy bliscy strzelenia drugiej bramki, a w tej chwili jest już remis i mecz zaczyna się od nowa.

37' I mamy remis 1:1. Zaczynamy grę ze środka boiska.

38' Groźna kontra gości, Marceli Kowalski czystym wślizgiem na prawej stronie pola karnego zablokował gracza gości. Będzie jeszcze rzut rożny dla Wilczka z prawej strony boiska.

40' Po wyrzucie z autu Roberta Bryka uderza z powietrza Piotr Buczek, piłka powoli spadała w kierunku bramki, ale wybił ją nogą z pola bramkowego gracz Wilczka.

42' Okazja dla MKS-u, po dośrodkowaniu Piotra Buczka z rzutu rożnego z prawej strony boiska Robert Bryk strzela głową nad bramką gości.

45' I niestety goście wychodzą na prowadzenie. Jeden z graczy Wilczka dośrodkował z prawej strony boiska z 19 metrów w nasze pole karne do swojego kolegi z zespołu Jakuba Kalisza i ten strzałem głową pokonuje naszego bramkarza. Aj, tak dobrze przez długi czas to wszystko wyglądało, a teraz już musimy odrabiać straty.

45' Przegrywamy 1:2. Zaczynamy grę ze środka boiska.

45+1' Niestety tracimy kolejną bramkę. Gracz Wilczka Kacper Harkot strzałem z prawej strony pola karnego pokonuje naszego bramkarza.

45+2' Sędzia gwiżdże po raz ostatni w pierwszej połowie meczu. Po dość dobrej w naszym wykonaniu pierwszej części gry niestety przegrywamy z Wilczkiem Wilkowo 1:3. Przez długi czas nasza gra naprawdę dobrze wyglądała, prowadziliśmy, mieliśmy rzut karny, z którego niestety nie udało się nam podwyższyć prowadzenia na 2:0, a później rywale wyrównali i fatalna końcowka pierwszej połowy, w której to straciliśmy aż dwie bramki spowodowała, że mamy już dwie bramki straty. Wkrótce druga połowa, panowie nie poddajemy się i ambitnie walczymy o odwrócenie losów tego meczu na swą korzyść!!!

Statystyki meczu po pierwszej połowie:

MKS JEZIORANY                              WILCZEK WILKOWO

BRAMKI                                 1                                                           3

STRZAŁY                               9                                                           6

STRZAŁY CELNE                  3                                                           4

STRZAŁY NIECELNE            6                                                           2

RZUTY ROŻNE                      7                                                           2

ZMIANY                                  0                                                           0

FAULE                                     2                                                          8

ŻÓŁTE KARTKI                       1                                                          0

CZERWONE KARTKI              0                                                           0

Druga połowa meczu

46' Od środka boiska grę rozpoczęli Wilczka Wilkowo. W przerwie nasz trener dokonał pierwszej zmiany dzisiaj w naszym zespole: w miejsce Sebastiana Bielskiego na boisko wszedł Dawid Chomej.

50' Nasz bramkarz pewnie łapie strzał zza pola karnego gracza gości.

51' Strzał zza pola karnego gracza Wilczka przelatuje nad naszą bramką.

53' Jeden z graczy Wilczka staranował teraz w środku boiska przy wyskoku do piłki Adama Błaszczyka i będzie rzut wolny dla nas.

54' Dośrodkowanie Kacpra Stryjka z lewej strony boiska z 17 metrów łapie bramkarz gości.

56' Sędzia odgwizdał teraz pozycję spaloną jednego z graczy Wilczka.

58' Dobra okazja dla MKS-u!!! Strzela z pola karnego Dawid Chomej, ale bramkarz Wilczka rzucił się i wybił to uderzenie poza boisko!!! Będzie jeszcze rzut rożny dla nas z prawej strony boiska.

59' Po dośrodkowaniu z tego rzutu rożnego Piotra Buczka strzela głową z pola karnego Marceli Kowalski, ale stojący na czwartym metrze gracz Wilczka wybija głową to uderzenie.

60' Druga zmiana dzisiaj w naszym zespole: schodzi z boiska Jakub Jankowski, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Dominik Niestępski.

61' Sędzia odgwizdał teraz pozycję spaloną jednego z graczy gości.

62' Okazja dla gości na czwartą bramkę, strzał z 15 metrów jednego z graczy Wilczka przelatuje obok naszej bramki.

63' Mamy pierwszą zmianę dzisiaj w zespole Wilczka: schodzi z boiska Mateusz Żelepień, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Adam Grabowski.

64' Marceli Kowalski został teraz sfaulowany przez rywala tuż przed polem karnym i będzie rzut wolny dla nas.

65' Z tego rzutu wolnego z 16 metrów dośrodkowuje w pole karne Bartek Salwowski i tam Adam Błaszczyk atakowany przez rywala strzela głową z pięciu metrów wysoko nad bramką Wilczka.

65' Było blisko kontaktowej bramki dla nas!!! Piotr Buczek strzela z 16 metrów tuż obok słupka bramki gości!!!

66' A teraz odpowiedź gości, strzał z lewej strony pola karnego gracza Wilczka przelatuje obok naszej bramki.

67' Ależ teraz mieliśmy szczęście, że rywale nie podwyższyli prowadzenia na 4:1!!! Bartek Salwowski nie dał rady wślizgiem powstrzymać we własnym polu karnym gracza Wilczka, w efekcie czego ten w dobrej sytuacji uderza tuż nad naszą bramką!!!

68' A teraz to my byliśmy bliscy szczęścia!!! Strzał zza pola karnego Dominika Niestępskiego przelatuje w niedużej odległości nad bramką Wilczka!!!

70' Rozpędzony Dawid Chomej został teraz podcięty na 21 metrze przez gracza gości Krystiana Oklińskiego. Będzie rzut wolny dla nas, a gracz Wilczka za te przewinienie na Dawidzie ogląda żółtą kartkę.

70' Dobra okazja dla nas!!! Po dośrodkowaniu z tego rzutu wolnego Dominika Niestępskiego groźnie strzela głową z sześciu metrów Filip Brzeziński, ale bramkarz Wilczka najpierw odbił, a po chwili złapał to uderzenie, zanim piłka opuściła by boisko i tym samym uratował swój zespół przed rzutem rożnym dla nas.

72' Druga zmiana dzisiaj w zespole gości: schodzi z boiska Krystian Okliński, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Adrian Dzbeński.

72' Jest!!! MKS zdobywa kontaktową bramkę!!! Piotr Buczek podał piłkę po ziemi z rzutu rożnego z prawej strony boiska w pole karne i tam Dawid Chomej precyzyjnym strzałem pokonuje bramkarza gości!!! Brawo panowie, już tylko jedna bramka straty!!!

73' Przegrywamy już tylko 2:3. Goście zaczynają grę ze środka boiska.

74' Jest!!! Coś niesamowitego- w przeciągu zaledwie dwóch minut doprowadzamy do remisu!!! Po zagraniu z lewej strony pola karnego Kacpra Stryjka Adam Błaszczyk strzałem głową z bliska pokonuje bramkarza gości!!! Brawo panowie, brawa dla Adasia, to jego pierwsza bramka w tej rundzie wiosennej!!!

75' I mamy remis 3:3. Goście zaczynają grę ze środka boiska.

77' Trzecia zmiana dzisiaj w zespole Wilczka: schodzi z boiska Szymon Brzozowski, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Daniel Borucki.

79' Marcin Rudnicki czystym wślizgiem we własnym polu karnym powstrzymał teraz gracza gości. Będzie jeszcze rzut rożny dla Wilczka z lewej strony boiska.

80' Dośrodkowanie gracza gości z tego rzutu rożnego przeleciało obok naszej bramki.

82' Ależ to była okazja dla nas!!! Strzał z prawej strony pola karnego Dawida Chomeja wybija nogą z linii bramkowej gracz Wilczka!!!

83' Faul Piotra Buczka w środku boiska i będzie rzut wolny dla gości.

85' Mamy czwartą zmianę dzisiaj w zespole gości: schodzi z boiska Kacper Harkot, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Gabriel Kajak.

86' Po dośrodkowaniu Kacpra Stryjka z lewej strony boiska Marceli Kowalski strzela z prawej strony pola karnego w ręce bramkarza Wilczka.

87' Kolejna dobra okazja dla nas!!! Strzela z pola karnego Marceli Kowalski, ale bramkarz gości wybija to uderzenie poza boisko!!! Będzie jeszcze rzut rożny dla nas z lewej strony boiska.

88' Po dośrodkowaniu z tego rzutu rożnego Dominika Niestępskiego jeden z graczy gości wybija piłkę nogą z własnego pola karnego.

88' Strzał z pola karnego Marcelego Kowalskiego blokuje nogą będący na szóstym metrze gracz Wilczka Mariusz Grabowski.

89' Kacper Stryjek został teraz kopnięty przez rywala z lewej strony boiska na 19 metrze przy linii bocznej i będzie rzut wolny dla nas.

90' Po dośrodkowaniu z tego rzutu wolnego Bartka Salwowskiego strzelał głową z pola karnego Kacper Stryjek, ale w zamieszaniu goście wybijają piłkę, następnie główkował jeszcze Kacper Stryjek, ale po chwili sędzia odgwizdał pozycję spaloną Filipa Brzezińskiego.

90' Faul Kacpra Stryjka na 18 metrze z prawej strony boiska i będzie rzut wolny dla Wilczka.

90+1' Po tym rzucie wolnym dla gości oddalamy zagrożenie, następnie wychodzimy z szybką kontrą, po niej uciekający Kacper Stryjek był szarpany przez rywala na 20 metrze z lewej strony boiska przez gracza Wilczka Tomasza Makarewicza. Będzie rzut wolny dla nas, a gracz gości za swoje przewinienie na Kacprze ogląda żółtą kartkę.

90+1' Dobra okazja dla nas!!! Strzela z tego rzutu wolnego Bartek Salwowski, ale bramkarz gości rzucił się i wybił to uderzenie poza boisko!!! Będzie jeszcze rzut rożny dla nas z lewej strony boiska.

90+2' Głębokie dośrodkowanie z tego rzutu rożnego Bartka Salwowskiego wybija bramkarz Wilczka. Następnie goście wyszli z szybką kontrą i po niej wywalczyli rzut rożny z lewej strony boiska.

90+3' Po dośrodkowaniu z tego rzutu rożnego gracza Wilczka jego kolega z zespołu nie sięgnął piłki i zaczniemy grę od własnej bramki.

90+3' Dobra akcja dla nas!!! Po bardzo dobrej akcji naszej drużyny strzał z pola karnego Roberta Bryka został zablokowany. Będzie jeszcze rzut rożny dla nas z lewej strony boiska.

90+4' Po dośrodkowaniu z tego rzutu rożnego Bartka Salwowskiego piłka odbiła się od brzucha jednego z graczy Wilczka, następnie spadła na pole bramkowe i tam Robert Bryk bardzo ładnie uderzył z powietrza, ale piłka trafiła w bramkarza gości!!! Następnie jeden z graczy gości naciskany przez naszego gracza wybił piłkę poza boisko i będzie jeszcze jeden rzut rożny dla nas z lewej strony boiska.

90+4' Dośrodkowanie z tego rzutu rożnego Bartka Salwowskiego wybija brzuchem poza boisko gracz Wilczka, jednak nie będzie kolejnego rzutu rożnego dla nas, bo sędzia kończy dzisiejszy mecz!!!

90+5' Sędzia gwiżdże po raz ostatni w dzisiejszym meczu. W 24. meczu obecnego sezonu 2023/24 MKS Jeziorany remisuje na stadionie w Jezioranach 3:3 z Wilczkiem Wilkowo.

Pełne statystyki tego meczu:

STRZAŁY                              28                                                         14

STRZAŁY CELNE                 13                                                          6

STRZAŁY NIECELNE           15                                                          8

RZUTY ROŻNE                     14                                                          7

FAULE                                     4                                                         15

Kibicom, którzy wczoraj na stadion w Jezioranach dziękujemy za wspólne kibicowanie i dopingowanie naszej drużyny przez cały mecz (i mamy nadzieję, że na kolejnych meczach będzie Was jeszcze więcej)!!! Gratulacje za zdobycie punktu, a wszystkich sympatyków MKS-u Jeziorany zapraszamy w niedzielę 12 maja 2024 na godz. 16:00 na Stadion Miejski w Orzyszu przy ulicy 1 maja, gdzie nasz MKS Jeziorany zmierzy się ze Śniardwami Orzysz!!!