2024-05-13 13:18  -  MKS Jeziorany

Nieudany daleki wyjazd do Orzysza...

NIEUDANY DALEKI WYJAZD DO ORZYSZA, MKS PRZEGRAŁ Z MIEJSCOWYMI ŚNIARDWAMI ORZYSZ AŻ 1:5...

MKS Jeziorany, we wczorajszą przepiękną słoneczną i dość ciepłą niedzielę 12 maja 2024 udał się na godz. 16:00 na Stadion Miejski do Orzysza przy ulicy 1 maja na mecz z miejscowymi Śniardwami Orzysz w ramach 25. kolejki grupy 1 ligi okręgowej warmińsko-mazurskiej obecnego sezonu 2023/24. Do wczorajszego meczu nasz MKS przystąpił osłabiony brakami Szymona Stuki, Marcina Rudnickiego, Dawida Maciążka, Bartka Szpakowskiego, Alana Złakowskiego, Kuby Kowalczyka i Dominika Niestępskiego.

Wszyscy nasi fani wierzyli, że nasz MKS wygra w Orzyszu i odniesie siódme zwycięstwo w tym sezonie. Niestety, znów nie udało się nam zapunktować na wyjeździe- MKS przegrał 1:5 z miejscowymi Śniardwami Orzysz i poniósł już siedemnastą porażkę w tym sezonie. Na wczorajszym meczu w Orzyszu była wspaniała atmosfera, piłkarzy obu drużyn na boisko uroczyście wprowadzili zawodnicy grup młodzieżowych Śniardw i było ponadto bardzo dużo miejscowych kibiców.

Ponadto w zeszłym roku 2023 w na Stadionie Miejskim w Orzyszu powstał nowy, bardzo ładny budynek klubowy z szatniami dla obu drużyn, z pokojem sędziowskim i z toaletami dla kibiców.

Bramki we wczorajszym meczu dla Śniardw zdobywali dwie Paweł Dymiński kolejno w 63 minucie z gry i w 76 minucie z rzutu karnego oraz po jednej Krzysztof Jabłoński w 20 minucie, Dawid Grądziel w 38 minucie i Bartłomiej Kowalewski w 80 minucie, natomiast jedyną bramkę we wczorajszym spotkaniu dla MKS strzelił w 31 minucie Adam Błaszczyk.

Pierwsza połowa, po której przegrywaliśmy 1:2 była naprawdę dobra w naszym wykonaniu, oprócz jednej strzelonej bramki mieliśmy sporo sytuacji, których niestety nie wykorzystaliśmy, a Śniardwy w pierwszej części gry nie miały zbyt wielu dobrych okazji, ale jednak strzeliły dwie bramki i patrząc na to, jak przebiegała pierwsza odsłona wczorajszego spotkania, można było być pełnym nadziei na korzystny wynik.

Niestety druga połowa była dużo, dużo słabsza w naszym wykonaniu, w niej Śniardwy przejęły inicjatywę i w 63 minucie strzeliły trzecią bramkę, a od 68 minuty do końca spotkania byliśmy zmuszeni grać w osłabieniu, bo wtedy to nasz zawodnik Marceli Kowalski za faul otrzymał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę, nasi rywale wykorzystali grę w przewadze, strzelili jeszcze dwie bramki i ostatecznie wygrali to spotkanie 5:1 i tym samym odnieśli trzecie z rzędu ligowe zwycięstwo na własnym terenie.

Podsumowując wczorajszy mecz- pierwsza połowa w naszym wykonaniu była naprawdę dobra, patrząc na to, ile sytuacji mieliśmy w pierwszej połowie to do przerwy mogliśmy nawet wygrywać, natomiast druga połowa, w naszym wykonaniu była już słaba, w ogóle w drugiej części gry Śniardwy oprócz strzelenia trzech bramek stworzyły sporo sytuacji, a my w drugiej odsłonie nie stworzyliśmy większego zagrożenia pod bramką przeciwnika, nie oddaliśmy w niej żadnego celnego strzału, jedynie mieliśmy parę niecelnych uderzeń, dodatkowo w drugiej połowie zadanie utrudnił nam fakt, że ostatnie 25 minut graliśmy w osłabieniu. Ogólnie nasi piłkarze starali się wczoraj i grali ambitnie, tylko niestety, po raz kolejny niewykorzystane sytuacje i słaba druga połowa powodują, że wracamy do domu bez żadnego punktu.

Najbardziej szkoda, że w pierwszych dwudziestu minutach gry przy stanie 0:0 nie wykorzystaliśmy kilku bardzo dobrych sytuacji do objęcia prowadzenia i kto wie, jakby potoczyło się to spotkanie, gdybyśmy wtedy wyszli na prowadzenie, tego się już jednak niestety nigdy nie dowiemy. Nie zmienia to wszystko faktu, że Śniardwy odniosły zasłużone zwycięstwo.

No niestety- w wyniku wczorajszej porażki praktycznie już straciliśmy szansę na bezpośrednie utrzymanie się w lidze okręgowej i prawdopodobnie w najlepszym wypadku możemy walczyć o utrzymanie poprzez baraże. W ogóle tak nam nie idzie w tym sezonie zwłaszcza na wyjazdach (na meczach wyjazdowych w tym sezonie zdobyliśmy zaledwie 4 punkty, podczas gdy w meczach u siebie zdobyliśmy 16 punktów), naprawdę trudno wytłumaczyć to, że w tym sezonie póki co wciąż jesteśmy na przedostatnim miejscu w tabeli i mamy tylko 20 punktów, mamy całkiem dobry skład, w wielu meczach nasza gra źle nie wygląda, tylko niestety często brakuje efektów w postaci zdobyczy punktowych.

Tak więc w tej chwili nie pozostało już nic innego, jak tylko wyciągnąć odpowiednie wnioski z wczorajszego spotkania, nie poddawać się i walczyć do samego końca, przecież przez ewentualne baraże też można się utrzymać w okręgówce, w ogóle do końca tego sezonu zostało jeszcze pięć meczów i z pewnością nasi piłkarze będą walczyć w nich o zdobycie kompletu 15 punktów. Dla zespołu Śniardwy Orzysz dziękujemy za mecz, gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach!!!

Kolejny mecz MKS-u Jeziorany zagra już w najbliższą sobotę 18 maja 2024 o godz. 17:00 na stadionie w Jezioranach z Pisą Barczewo, która w minioną sobotę 11 maja 2024 wygrała na własnym boisku 2:1 z MKS Korsze. My wszyscy wierzymy, że w najbliższą sobotę nasz MKS przełamie się po pięciu ligowych meczach z rzędu bez zwycięstwa i pokona obecnego lidera naszej grupy na naszej jeziorańskiej ziemi!!! Poniżej przedstawiamy pełne statystyki graczy MKS-u Jeziorany, którzy grali we wczorajszym meczu ze Śniardwami Orzysz:

LEGENDA

M.R- Minuty rozegrane,  BR- Bramki strzelone,  As. - Asysty,  St. C - Strzały celne,  St. NC - Strzały niecelne,  WR. - Wykonane rzuty rożne,  FP- Faule popełnione,  FW- Faulowany,  Ż.K - Żółte kartki,  CZ.K - Czerwone kartki

Skład KS ŚNIARDWY ORZYSZ: 1-Dominik Narucki (bramkarz), 16-Bartosz Koszewski (83 min 19-Patryk Chmielewski), 18-Robert Maniurski (kapitan), 8-Krzysztof Czaplicki (75 min 3-Filip Tomaszewski), 17-Damian Kuszmider (70 min 2-Maciej Rakowski), 9-Patryk Baran (83 min 14-Mateusz Chrzanowski), 5-Wojciech Modzelewski, 6-Piotr Talaga, 15-Krzysztof Jabłoński (46 min 4-Patryk Koszycki), 7-Dawid Grądziel (46 min 11-Bartłomiej Kowalewski), 10-Paweł Dymiński (83 min 13-Radosław Osiecki)

Trener: Krzysztof Jabłoński

Skład MKS JEZIORANY: 99-Kacper Żółkiewicz (bramkarz), 15-Filip Brzeziński, 8-Robert Bryk (76 min 39-Dawid Iwański), 23-Bartosz Salwowski (kapitan), 17-Jakub Jankowski (54 min 13-Paweł Radziwon), 10-Kacper Stryjek (84 min 19-Szymon Supiński), 6-Piotr Buczek, 7-Dawid Chomej (76 min 16-Patryk Złakowski), 11-Marceli Kowalski, 5-Sebastian Bielski (82 min 14-Oliwier Nawrocki), 9-Adam Błaszczyk

Trener: Paweł Radziwon

Bramki: 1:0 Jabłoński 20' (ŚNIARDWY), 1:1 Błaszczyk 31' (MKS), 2:1 Grądziel 38' (ŚNIARDWY), 3:1 Dymiński 63' (ŚNIARDWY), 4:1 Dymiński 76' (ŚNIARDWY)- z rzutu karnego, 5:1 Kowalewski 80' (ŚNIARDWY)

Żółte kartki: Jankowski 41' (MKS), Buczek 45' (MKS), Maniurski 59' (ŚNIARDWY), M. Kowalski 66',68' (MKS), Radziwon 90+3' (MKS)

Czerwona kartka: M. Kowalski 68' (MKS)- za drugą żółtą.

Sędzia: Arkadiusz Szymanowski (Bemowo Piskie- sędzia główny), Kacper Kościuk (Ełk, asystent 1), Mateusz Pytlos (Ełk- asystent 2)

Relacja minuta po minucie

Pierwsza połowa meczu

1' Od środka boiska grę rozpoczęli piłkarze zespołu Śniardwy Orzysz ubrani w biało-niebieskie stroje (biało-niebieskie koszulki z czarnymi napisami i niebieskie spodenki), natomiast piłkarze MKS-u Jeziorany występują dziś ubrani w jednolite czerwone stroje (czerwone koszulki z białymi napisami i czerwone spodenki). Kapitanem Śniardw jest dziś Robert Maniurski, natomiast kapitanem MKS-u dziś jest Bartosz Salwowski.

1' Pierwsza okazja dla MKS-u!!! Strzał zza pola karnego Kacpra Stryjka łapie bramkarz Śniardw Dominik Narucki.

2' Pierwsza akcja gospodarzy, Bartosz Salwowski zablokował wrzutkę rywala i będzie jeszcze rzut rożny dla Śniardw z prawej strony boiska.

3' Po tym rzucie rożnym dla gospodarzy oddalamy zagrożenie.

4' Okazja dla MKS-u. po wyrzucie z autu Kacpra Stryjka strzał z prawej strony pola karnego Marcelego Kowalskiego został zablokowany przez gracza gospodarzy.

5' Kolejna okazja dla nas, po dośrodkowaniu Piotra Buczka z rzutu rożnego z prawej strony boiska Robert Bryk strzela z pola karnego obok bramki gospodarzy.

7' To była naprawdę dobra okazja dla nas na objęcie prowadzenia!!! Najpierw mocny strzał zza pola karnego Sebastiana Bielskiego odbija bramkarz gospodarzy!!! Po chwili strzał zza pola karnego Marcelego Kowalskiego przelatuje wysoko nad bramką Śniardw.

9' Wrzutkę gracza Śniardw Piotra Talagi wybija nogą z własnego pola karnego Filip Brzeziński.

10' Bartosz Salwowski popełnił teraz faul na 23 metrze z lewej strony boiska i będzie rzut wolny dla gospodarzy.

10' Po strzale z tego rzutu wolnego gracza Śniardw nasz bramkarz Kacper Żółkiewicz najpierw lekko podbił piłkę, a po chwili ją złapał.

12' Dośrodkowanie Roberta Bryka z prawej strony boiska z 19 metrów wybija bramkarz gospodarzy.

14' Marceli Kowalski był teraz faulowany na 31 metrze i będzie rzut wolny dla nas.

15' Ależ byliśmy blisko objęcia prowadzenia!!! Strzał z tego rzutu wolnego Bartka Salwowskiego trafia w poprzeczkę bramki gospodarzy!!!

16' Marceli Kowalski został teraz sfaulowany na 21 metrze i będzie rzut wolny dla nas.

16' Po dośrodkowaniu z tego rzutu wolnego Piotra Buczka strzał głową z lewej strony pola karnego Marcelego Kowalskiego zablokował jeden z graczy gospodarzy. Będzie jeszcze rzut rożny dla nas z lewej strony boiska.

17' Dośrodkowanie z tego rzutu rożnego Bartka Salwowskiego odbija bramkarz gospodarzy, następnie strzał z pola karnego Filipa Brzezińskiego zdołał odbić leżący jeszcze bramkarz Śniardw, następnie jeden z graczy rywali wybija piłkę poza pole karne.

18' Ależ teraz mieliśmy szczęście!!! Po prostym błędzie naszej obrony strzał z lewej strony pola karnego gracza Śniardw przelatuje tuż obok słupka naszej bramki!!!

20' I niestety tracimy bramkę. Po zagraniu z 16 metrów gracza Śniardw jego kolega z zespołu Krzysztof Jabłoński strzałem z lewej strony pola karnego pokonał naszego bramkarza. Aj szkoda, graliśmy naprawdę dobrze od początku meczu, a już musimy odrabiać straty.

20' Przegrywamy 0:1. Zaczynamy grę ze środka boiska.

21' Rozpędzony Dawid Chomej został teraz podcięty na 21 metrze z lewej strony boiska przez gracza gospodarzy i będzie rzut wolny dla nas. Dodatkowo sędzia słownie upomina zawodnika Śniardw za ten faul na naszym zawodniku.

22' Po dośrodkowaniu z tego rzutu wolnego Piotra Buczka nikt z naszych graczy w polu karnym gospodarzy nie sięgnął piłki.

23' Jeden z graczy Śniardw zagrał teraz piłkę ręką w środku boiska i sędzia słusznie przyznał rzut wolny dla nas.

24' Marceli Kowalski był teraz faulowany na 23 metrze przez gracza gospodarzy i będzie rzut wolny dla nas.

24' Po szybkim rozegraniu tego rzutu wolnego wrzutka z lewej strony pola karnego Marcelego Kowalskiego poleciała obok bramki gospodarzy.

25' Robert Bryk był teraz nieprzepisowo powstrzymywany przez rywala w środku boiska przy linii bocznej i będzie rzut wolny dla nas.

26' Dośrodkowanie z tego rzutu wolnego Bartka Salwowskiego przeleciało daleko obok bramki gospodarzy.

27' Strzał z około 20 metrów Roberta Bryka przelatuje obok bramki Śniardw.

29' Mamy teraz sporo twardej walki w środku pola.

31' Jest!!! MKS zdobywa wyrównującą bramkę!!! Po zagraniu z lewej strony pola karnego Dawida Chomeja Adam Błaszczyk strzałem z dość bliskiej odległości pokonuje bramkarza gospodarzy!!! Brawo panowie!!!

32' I mamy remis 1:1. Gospodarze zaczynają grę ze środka boiska.

32' Okazja dla MKS-u na objęcie prowadzenia, niezbyt mocny strzał z lewej strony pola karnego Kacpra Stryjka łapie bramkarz gospodarzy.

34' Dobrą okazję mógł mieć Piotr Buczek, ale w ostatniej chwili jeden z graczy gospodarzy ściągnął mu piłkę spod głowy.

35' Bardzo groźną akcję gospodarzy przerwał teraz na 16 metrze Marceli Kowalski wybijając piłkę poza boisko. Będzie jeszcze rzut rożny dla Śniardw z lewej strony boiska.

36' Po dośrodkowaniu z tego rzutu rożnego gracza Śniardw faulowany przez jednego z rywali był w naszym polu karnym Filip Brzeziński i rozpoczniemy grę od rzutu wolnego.

37' Okazja dla MKS-u, strzał z 20 metrów Marcelego Kowalskiego przelatuje nad bramką gospodarzy.

38' I niestety tracimy drugą bramkę. Gracz Śniardw Dawid Grądziel strzałem z lewej strony pola karnego pokonuje naszego bramkarza. Zatem znów musimy odrabiać straty.

39' Przegrywamy 1:2. Zaczynamy grę ze środka boiska.

41' Z groźną kontrą wychodzą gospodarze i przerwał ją faulem taktycznym w środku boiska przy linii bocznej Kuba Jankowski. Będzie rzut wolny dla gospodarzy, a nasz zawodnik za to przewinienie otrzymuje żółtą kartkę- to pierwsza kara indywidualna w dzisiejszym spotkaniu.

43' Faul Filipa Brzezińskiego w środku boiska i gospodarze wznowią grę od rzutu wolnego.

45' I kolejna żółta kartka. Ukarany nią został zawodnik MKS-u Piotr Buczek, który popelnił faul na 23 metrze z prawej strony boiska. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

45+1' Dośrodkowanie z tego rzutu wolnego gracza Śniardw wybija z własnego pola karnego Filip Brzeziński.

45+2' Sędzia gwiżdże po raz ostatni w pierwszej połowie meczu. Po dobrej w naszym wykonaniu pierwszej części gry niestety przegrywamy 1:2 z miejscowymi Śniardwami Orzysz. Ogólnie oprócz jednej strzelonej bramki stworzyliśmy sporo okazji, których niestety nie wykorzystaliśmy, natomiast nasi rywale wykorzystali dwie z nielicznych swoich sytuacji do zdobycia bramki. Wkrótce druga połowa, panowie walczymy do końca, my wszyscy wierzymy, że w drugiej części gry odwrócimy losy tego meczu na swą korzyść!!!

Statystyki meczu po pierwszej połowie:

KS ŚNIARDWY ORZYSZ                 MKS JEZIORANY

BRAMKI                                  2                                                           1

STRZAŁY                                4                                                          13

STRZAŁY CELNE                   3                                                           5

STRZAŁY NIECELNE             1                                                           8

RZUTY ROŻNE                       3                                                           3

ZMIANY                                   0                                                           0

FAULE                                     9                                                           5

ŻÓŁTE KARTKI                       0                                                           2

CZERWONE KARTKI              0                                                           0

Druga połowa meczu

46' Od środka boiska grę rozpoczęli piłkarze MKS-u Jeziorany. W przerwie meczu trener Śniardw dokonał podwójnej zmiany w swoim zespole: w miejsce Krzysztofa Jabłońskiego na boisko wszedł Patryk Koszycki, natomiast w miejsce Dawida Grądziela na boisko wszedł Bartłomiej Kowalewski.

47' Okazja na wyrównanie dla MKS-u, strzał zza pola karnego Dawida Chomeja przelatuje nad bramką gospodarzy.

49' Jeden z naszych graczy był teraz faulowany w środku boiska i wznowimy grę od rzutu wolnego.

52' Marceli Kowalski był teraz faulowany w środku pola i będzie rzut wolny dla nas.

54' Mamy pierwszą zmianę dzisiaj w naszym zespole: schodzi z boiska Kuba Jankowski, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi nasz trener Paweł Radziwon.

57' Dośrodkowanie Bartka Salwowskiego z 28 metrów z lewej strony boiska łapie bramkarz gospodarzy.

59' Piotr Buczek został teraz sfaulowany blisko naszego pola karnego przez kapitana Śniardw Roberta Maniurskiego. Będzie rzut wolny dla nas, a kapitan gospodarzy za to przewinienie na naszym zawodniku ogląda żółtą kartkę.

61' Okazja dla gospodarzy, strzał z powietrza z pola karnego Patryka Barana przelatuje nad naszą bramką.

62' Sebastian Bielski był teraz faulowany w środku boiska i wznowimy grę od rzutu wolnego.

62' Jeden z graczy Śniardw popełnił teraz faul w ataku w naszym polu karnym na Marcelim Kowalskim i wznowimy grę od rzutu wolnego.

63' Faul Kacpra Stryjka w środku boiska i będzie rzut wolny dla nas.

63' I niestety tracimy trzecią bramkę. Gospodarze szybko rozegrali ten rzut wolny i na koniec gracz Śniardw Paweł Dymiński strzałem z pola karnego pokonał naszego bramkarza, który jeszcze przy tej sytuacji faulował zawodnika rywali i gdyby w tej sytuacji piłka nie wpadła do naszej bramki to pewnie byłby rzut karny dla gospodarzy.

64' Przegrywamy 1:3. Zaczynamy grę ze środka boiska.

64' Faul Marcelego Kowalskiego z prawej strony boiska na 19 metrze i będzie rzut wolny dla gospodarzy.

65' Po dośrodkowaniu z tego rzutu wolnego gracza Śniardw nasz bramkarz rzucił się i z lekkim trudem złapał piłkę przed nadbiegającym graczem gospodarzy.

66' Żółtą kartką został teraz ukarany zawodnik MKS-u Marceli Kowalski, który teraz przerwał faulem w środku boiska groźnie zapowiadającą się akcję gospodarzy. Będzie rzut wolny dla naszych rywali.

67' Strzał zza pola karnego zawodnika Śniardw blokuje jeden z naszych graczy.

68' Jeden z graczy gospodarzy strzela teraz z wyskoku z naszego pola karnego, piłka po tym uderzeniu powoli opadała w kierunku poprzeczki, na szczęście koniec końców wylądowała na górnej siatce naszej bramki i wznowimy grę od autu bramkowego.

68' I niestety będziemy grali w dziesiątkę. Marceli Kowalski popełnia kolejny faul, tym razem nieprzepisowo powstrzymał rywala z prawej strony boiska na 19 metrze i otrzymuje żółtą kartkę za to zagranie, a że to była jego druga żółta kartka w dzisiejszym spotkaniu to w konsekwencji otrzymuje czerwoną i musi przedwcześnie opuścić boisko. No niestety, w ciągu zaledwie dwóch minut jeden z naszych czołowych graczy otrzymuje dwa napomnienia i to koniec dla niego gry dzisiaj. Zatem do końca spotkania Śniardwy będą grały z przewagą jednego zawodnika. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

69' Mieliśmy teraz dużo szczęścia!!! Po dośrodkowaniu z tego rzutu wolnego gracza Śniardw jego kolega z zespołu strzela głową z pola karnego tuż obok słupka naszej bramki!!!

70' Mamy trzecią zmianę dzisiaj w zespole gospodarzy: schodzi z boiska Damian Kuszmider, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Maciej Rakowski.

71' Kolejna dobra okazja dla gospodarzy, jeden z graczy Śniardw strzałem z pola karnego przelobował naszego bramkarza, na szczęście nasz trener Paweł Radziwon był dobrze ustawiony i spokojnie przyjął piłkę nogą na linii bramkowej.

72' Strzela teraz po ziemi z lewej strony pola karnego jeden z graczy Śniardw, ale nasz bramkarz rzucił się i złapał piłkę.

75' I niestety będzie rzut karny dla gospodarzy. Sędzia dopatrzył się faulu Piotra Buczka we własnym polu karnym i wskazał na jedenasty metr.

76' I niestety tracimy czwartą bramkę. Z tego rzutu karnego zawodnik Śniardw Paweł Dymiński precyzyjnym strzałem pokonał naszego bramkarza.

76' Przegrywamy już 1:4. Zaczynamy grę ze środka boiska. I mamy podwójną zmianę w naszym zespole: schodzi z boiska Dawid Chomej, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Patryk Złakowski. Schodzi z boiska również Robert Bryk, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Dawid Iwański.

78' MKS ambitnie próbuje jeszcze wrócić do gry, ale nasza sytuacja jest już bardzo ciężka, bo nie dość, że do końca spotkania zostało już niewiele czasu i mamy już trzy straty bramki, to na domiar złego gramy jeszcze w osłabieniu.

80' Przegrywamy już 1:5. Zaczynamy grę ze środka boiska. I mamy czwartą zmianę dzisiaj w zespole Śniardw: schodzi z boiska Krzysztof Czaplicki, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Filip Tomaszewski.

81' Adam Błaszczyk został teraz sfaulowany z prawej strony boiska na 19 metrze i będzie rzut wolny dla nas.

82' Po dośrodkowaniu z tego rzutu wolnego naszego trenera Pawła Radziwona Dawid Iwański strzela z pola karnego nad bramką gospodarzy.

82' Czwarta zmiana dzisiaj w naszym zespole: schodzi z boiska Sebastian Bielski, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Oliwier Nawrocki.

83' Mamy teraz potrójną zmianę w zespole gospodarzy: schodzi z boiska Patryk Baran, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Mateusz Chrzanowski. Schodzi z boiska również Paweł Dymiński, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Radosław Osiecki. Schodzi z boiska także Bartosz Koszewski, natomiast w jego miejsce wchodzi Patryk Chmielewski.

84' Piąta zmiana dzisiaj w naszym zespole: schodzi z boiska Kacper Stryjek, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Szymon Supiński.

86' Sędzia odgwizdał teraz pozycję spaloną jednego z graczy gospodarzy.

88' Dobra akcja Śniardw, ale zabieramy piłkę gospodarzom przed własnym polem karnym.

90' Dobra okazja dla gospodarzy na szóstą bramkę!!! Po zagraniu z lewej strony pola karnego gracza Śniardw Mateusza Chrzanowskiego jego kolega z zespołu Radosław Osiecki strzela tuż obok słupka naszej bramki!!!

90+1' Nasz trener upadł teraz przed polem karnym gospodarzy, sędzia jednak uznał, że w tej sytuacji faulu nie było i nie będzie rzutu wolnego dla nas.

90+3' Sędzia teraz uznał, że Paweł Radziwon popełnił faul na połowie gospodarzy i przyznał naszym rywalom rzut wolny. Dodatkowo za niepotrzebne dyskusje nasz trener zostaje ukarany żółtą kartką.

90+4' Sędzia gwiżdże po raz ostatni w dzisiejszym meczu. W 25. meczu obecnego sezonu 2023/24 MKS Jeziorany niestety przegrywa na wyjeździe 1:3 ze Śniardwami Orzysz.

Pełne statystyki tego meczu:

STRZAŁY                               14                                                         15

STRZAŁY NIECELNE             6                                                          10

FAULE                                    17                                                         12

Kibicom, którzy przybyli wczoraj na Stadion Miejski do Orzysza dziękujemy za wspólne i kulturalne kibicowanie przez cały mecz!!! Gratulujemy rywalom zwycięstwaa wszystkich sympatyków MKS-u Jeziorany zapraszamy już w najbliższą sobotę 18 maja 2024 na godz. 17:00 na stadion w Jezioranach, gdzie MKS Jeziorany zmierzy się z Pisą Barczewo!!!