2024-05-27 14:33  -  MKS Jeziorany

Przełamanie w fenomenalnym stylu!!!

PRZEŁAMANIE W FENOMENALNYM STYLU!!! MKS JEZIORANY PO JEDNYM Z NAJLEPSZYCH MECZÓW W CAŁEJ SWOJEJ HISTORII WYGRAŁ Z MKS KORSZE AŻ 6:0!!!

MKS Jeziorany, we wczorajszą raz słoneczną, raz pochmurną i bardzo ciepłą niedzielę 26 maja 2024 zagrał w ramach 27. kolejki grupy 1 ligi okręgowej warmińsko-mazurskiej obecnego sezonu 2023/24 mecz na stadionie w Jezioranach z MKS Korsze.

Jak zawsze wspaniała atmosfera na naszym stadionie, licznie zgromadzeni nasi kibice. Do wczorajszego meczu nasz MKS przystąpił oslabiony brakami Karola Borowego, Marcelego Kowalskiego, Bartosza Salwowskiego, Filipa Brzezińskiego, Dawida Maciążka, Alana Złakowskiego, Patryka Złakowskiego, Kuby Kowalczyka i Szymona Supińskiego. Z racji dużych braków kadrowych w naszym zespole wczoraj, na boisko od pierwszej minuty wyszedł nasz grający trener Paweł Radziwon. MKS Korsze wczoraj też miał trochę braków kadrowych.

Wszyscy nasi fani wierzyli, że MKS Jeziorany pokona MKS Korsze i odniesie siódme zwycięstwo w tym sezonie. Tymczasem lepiej być nie mogło- MKS Jeziorany przełamał się po sześciu z rzędu ligowych meczach bez zwycięstwa i zagrał po prostu fenomenalny, jeden z najlepszych meczów w całej swojej historii i wygrał z MKS Korsze aż 6:0 i co więcej pierwszy raz w historii wygraliśmy z MKS Korsze do zera!!! Ogromne gratulacje Panowie!!!

Wczorajszy mecz przeciwko MKS Korsze był dla nas drugim meczem w tym sezonie bez straty bramki (pierwszy mecz bez straty bramki w tym sezonie zagraliśmy w sobotę 30 września 2023- tego dnia wygraliśmy na wyjeździe 3:0 z Wilczkiem Wilkowo) i w ogóle wczoraj zagraliśmy pierwszy mecz bez straty bramki na własnym stadionie od prawie roku- po raz ostatni nie straciliśmy żadnej bramki w meczu rozgrywanym na naszym jeziorańskim stadionie w sobotę 10 czerwca 2023- tego dnia wygraliśmy na naszej jeziorańskiej ziemi 5:0 z Wilczkiem Wilkowo. Brawo drużyna!!!

Te nasze wczorajsze zwycięstwo 6:0 z MKS Korsze było jednym z naszych najwyższych zwycięstw za czasów naszej gry w okręgówce. Najwyższe zwycięstwo w okręgówce odnieliśmy w tym sezonie 2023/24 w niedzielę 29 października 2023- tego dnia na naszym jeziorańskim stadionie wygraliśmy 7:1 z Łyną Sępopol. Brawo drużyna!!!

Bramki we wczorajszym meczu dla MKS Jeziorany zdobywali trzy Dawid Chomej kolejno w 20 minucie z rzutu karnego, w 35 minucie z gry i w 60 minucie z rzutu karnego, dwie Kacper Stryjek kolejno w 44 i w 63 minucie oraz jedną Adam Błaszczyk w 4 minucie.

Świetnie weszliśmy we wczorajszy mecz, bo już w czwartej minucie objęliśmy prowadzenie, a w 20 minucie podwyższyliśmy prowadzenie na 2:0, a zanim strzeliliśmy drugą bramkę rywale mieli tylko jedną sytuację na wyrównanie. Graliśmy naprawdę świetnie, a dodatkowo od 28 minuty graliśmy z przewagą jednego zawodnika, bo wtedy to zawodnik MKS-u Korsze Daniel Fedczak otrzymał bezpośrednią czerwoną kartkę za faul na wychodzącym na czystą pozycję Kacprze Stryjku. Nasi zawodnicy świetnie wykorzystali grę w przewadze, bo dość szybko strzeliliśmy dwie kolejne bramki i do przerwy prowadzimy już 4:0, była to fantastyczna pierwsza połowa w naszym wykonaniu, oprócz strzelenia czterech bramek mieliśmy jeszcze dużo innych sytuacji, a nasi rywale w pierwszej części gry stworzyli w zasadzie tylko dwie dobre okazje.

Druga połowa w naszym wykonaniu była równie świetna jak pierwsza, w drugiej części gry strzeliliśmy jeszcze dwie bramki i też mieliśmy dużo sytuacji, a MKS Korsze tak jak w pierwszej połowie nie miał zbyt wielu okazji, jednak niektóre z nich, które i tak były już przy wysokim prowadzeniu były groźne, ale na wysokości zadania stanął nasz bramkarz Szymon Stuka, który świetnie interweniował w kilku sytuacjach, a dzięki temu, że mieliśmy na prawie pół godziny przed końcem meczu bardzo wysokie prowadzenie, mogliśmy spokojnie do końca kontrolować przebieg meczu.

Podsumowując wczorajszy mecz- było to w pełni zasłużone wysokie zwycięstwo MKS-u Jeziorany, było to nasze siódme zwycięstwo w tym sezonie i zarazem szóste w tym sezonie zwycięstwo na własnym stadionie. Przez prawie cały mecz mieliśmy przewagę, zdominowaliśmy bardzo silnego rywala, który jest obecnie na trzecim miejscu w tabeli naszej grupy, strzeliliśmy mu aż sześć bramek i po prostu nasi piłkarze wczoraj spisali się kapitalnie, był to niewątpliwie jeden z naszych najlepszych meczów w historii!!! Świetnie też grała wczoraj nasza defensywa, która nie dopuściła przeciwnika do zbyt wielu groźnych sytuacji.

I patrząc dokładnie na przebieg całego wczorajszego spotkania to gdyby nie nieskuteczność naszych zawodników w niektórych sytuacjach oraz gdyby nie skuteczne interwencje bramkarza gości to moglibyśmy to spotkanie wygrać nawet dwucyfrowym wynikiem i pozostał lekki niedosyt, bo gdybyśmy wczoraj strzelili jeszcze minimum jedną bramkę więcej to byśmy mieli najwyższe swoje zwycięstwo w całej swojej historii gry w okręgówce, ale w tej chwili to nie ma już żadnego znaczenia, najważniejsze jest to, że bardzo ważne trzy punkty zostały w Jezioranach!!!

Tak więc wczoraj nasi piłkarze dokonali wielkiego wyczynu, w takim stylu, tak efektownie pokonali bardzo mocnego rywala, który tydzień temu pokonał na własnym boisku 4:2 obecnego wicelidera naszej grupy Orlęta Reszel i który dwa tygodnie temu bardzo mocno postawił się na wyjeździe obecnemu liderowi naszej grupy Pisie Barczewo, z którą przegrał 1:2. Wczorajszy mecz tylko potwierdził, że nasz zespół jest w stanie wygrać z każdym, po prostu coś wspaniałego, mając pewne braki kadrowe zagraliśmy takie kapitalne zawody przeciwko doświadczonemu rywalomi i to musi nas wszystkich cieszyć, nasz zespół wczoraj pokazał, że ma ogromny potencjał piłkarski, wszyscy świetnie się spisali!!! To była po prostu kapitalna niedziela na naszym jeziorańskim stadionie, niewątpliwie zwycięstwo w takim stylu, w takich rozmiarach nad rywalem, który być może utrzyma te trzecie miejsce do końca tego sezonu jest jednym z największych naszych sukcesów w historii!!!

I tym samym wczoraj zdobyliśmy bardzo ważne trzy punkty chociażby w kontekście zagrania w barażach o utrzymanie się w klasie okręgowej (bo na bezpośrednie utrzymanie szanse są już naprawdę małe, naprawdę szkoda tych niektórych pechowo przegranych meczów w tym sezonie, bo gdyby w nich nam dopisało więcej szczęścia to moglibyśmy dziś mieć spokojnie 30 punktów i mieć już praktycznie pewne utrzymanie się w okręgówce), zatem panowie walczymy do samego końca, przez baraże też można się utrzymać!!! Jedno jest pewne- trzeba dalej ciężko pracować, żeby regularnie osiągać dobre wyniki. Naszemu trenerowi i naszym zawodnikom gratulujemy wczorajszego zwycięstwa, natomiast dla MKS-u Korsze dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach!!!

Kolejny mecz ligowy MKS Jeziorany zagra w najbliższą sobotę 1 czerwca 2024 o godz. 16:00 na wyjeździe z Łyną Sępopol, która w miniony piątek 24 maja 2024 przegrała na wyjeździe 0:5 z obecnym liderem naszej grupy Pisą Barczewo. My wszyscy wierzymy, że po wczorajszym efektownym zwycięstwie nasz jeziorański MKS pójdzie za ciosem i wygra w tę sobotę w Sępopolu!!! Poniżej przedstawiamy pełne statystyki graczy MKS-u Jeziorany, którzy grali we wczorajszym meczu z MKS Korsze:

LEGENDA

M.R- Minuty rozegrane,  BR- Bramki strzelone,  As. - Asysty,  St. C - Strzały celne,  St. NC - Strzały niecelne,  WR. - Wykonane rzuty rożne,  FP- Faule popełnione,  FW- Faulowany,  Ż.K - Żółte kartki,  CZ.K - Czerwone kartki

Skład MKS JEZIORANY: 1-Szymon Stuka (bramkarz), 4-Marcin Rudnicki, 2-Dominik Żytkiewicz, 11-Paweł Radziwon (70 min 12-Dawid Iwański), 8-Robert Bryk, 7-Dawid Chomej, 6-Piotr Buczek (kapitan), 13-Dominik Niestępski, 5-Sebastian Bielski (75 min 3-Bartosz Szpakowski), 10-Kacper Stryjek (80 min 14-Oliwier Nawrocki), 9-Adam Błaszczyk (85 min 17-Jakub Jankowski)

Trener: Paweł Radziwon

Kierownik: Mateusz Adamiec

Skład MKS KORSZE: 31-Kamil Kotkowski (bramkarz, kapitan), 4-Jakub Opałka, 5-Daniel Fedczak, 16-Patryk Jędrzejewski, 6-Mariusz Solecki, 23-Wiktor Przygoda, 42-Andrzej Piróg, 10-Mateusz Cyliński, 8-Piotr Kozłowski, 9-Dawid Sochacki, 21-Kacper Czepanko

Trener: Piotr Kozłowski

Drugi trener: Paweł Sawicki

Bramki: 1:0 Błaszczyk 4' (MKS JEZIORANY), 2:0 Chomej 20' (MKS JEZIORANY)- z rzutu karnego, 3:0 Chomej 35' (MKS JEZIORANY), 4:0 Stryjek 44' (MKS JEZIORANY), 5:0 Chomej 60' (MKS JEZIORANY)- z rzutu karnego, 6:0 Stryjek 63' (MKS JEZIORANY)

Żółte kartki: Radziwon 8' (MKS JEZIORANY), Przygoda 11' (MKS KORSZE), Czepanko 56' (MKS KORSZE), Buczek 56' (MKS JEZIORANY), Sochacki 70' (MKS KORSZE)

Czerwona kartka: Fedczak 28' (MKS KORSZE)

Sędzia: Paweł Szyszkowski (Dobre Miasto- sędzia główny), Damian Dębski (Olsztyn, asystent 1), Jacek Makowski (Olsztyn- asystent 2)

Relacja minuta po minucie

Pierwsza połowa meczu

1' Od środka boiska grę rozpoczęli piłkarze MKS-u Korsze ubrani w czerwono-białe stroje (pasiaste czerwono-białe koszulki z białymi napisami i czerwone spodenki), natomiast piłkarze MKS-u Jeziorany występują dziś ubrani w niebiesko-czerwoje stroje (niebieskie koszulki z białymi napisami i czerwone spodenki). Kapitanem MKS-u Jeziorany jest dziś Piotr Buczek, natomiast kapitanem MKS-u Korsze jest dziś bramkarz Kamil Kotkowski.

1' Już w 38 sekundzie pierwsza okazja dla nas!!! Strzela zza pola karnego Dominik Niestępski, ale bramkarz gości Kamil Kotkowski rzucił się i złapał to uderzenie!!!

3' Nasz trener Paweł Radziwon zagrał teraz piłkę ręką na 21 metrze i będzie rzut wolny dla gości.

3' Strzał z tego rzutu wolnego gracza MKS-u Korsze pewnie łapie nasz bramkarz Szymon Stuka.

4' Jest!!! MKS Jeziorany wychodzi na prowadzenie!!! Nasz bramkarz po tym, jak złapał przed chwilą ten strzał z rzutu wolnego wypuścił sobie piłkę przed nogę i jak gracz rywali zaczął do niego biec to wtedy nasz bramkarz zagrał długą piłkę do Adama Błaszczyka, który ją przyjął, wbiegł z nią w pole karne i tam strzałem na wślizgu pokonał bramkarza gości!!! Brawo panowie, super początek w naszym wykonaniu!!!

4' Wygrywamy 1:0. Goście zaczynają grę ze środka boiska.

5' Kolejna okazja dla nas, Kacper Stryjek strzela zza pola karnego w znacznej odległości nad bramką gości.

6' Okazja dla gości na wyrównanie, jeden z graczy MKS-u Korsze strzela z lewej strony pola karnego w boczną siatkę naszej bramki.

8' Nasz trener spóźnił się teraz ze wślizgiem w środku boiska i sfaulował gracza MKS-u Korsze, ponieważ goście utrzymali się przy piłce sędzia puścił grę, po chwili przyjezdni stracili piłkę i sędzia przyznał rzut wolny dla nas i dodatkowo ukarał naszego trenera żółtą kartką za ten faul. Trzeba uczciwie przyznać, że to była zasłużona kartka dla naszego trenera, jego wejście było zbyt ostre.

9' Po dośrodkowaniu z tego rzutu wolnego gracza gości jego kolega z zespołu strzela głową z pola karnego nad naszą bramką.

11' Dawid Chomej został teraz sfaulowany w środku boiska przez gracza MKS-u Korsze Wiktora Przygodę. Będzie rzut wolny dla nas, a zawodnik gości za ten faul na naszym graczu ogląda żółtą kartkę.

12' To była bardzo dobra okazja dla nas na strzelenie drugiej bramki!!! Robert Bryk z dość bliskiej odległości z lewej strony pola karnego przestrzelił nad bramką gości!!!

14' Póki co MKS Jeziorany prezentuje się naprawdę dobrze, strzeliliśmy bardzo szybko bramkę i odważnie szukamy szans na podwyższenie prowadzenia.

16' Sebastian Bielski został teraz sfaulowany na 21 metrze z prawej strony boiska przy linii bocznej i będzie rzut wolny dla nas.

16' Po dośrodkowaniu z tego rzutu wolnego jednego z naszych graczy Robert Bryk w polu karnym gości złożył się do strzału z przewrotki, ale nie sięgnął piłki, w efekcie czego wyleciała ona poza pole karne do Piotra Buczka, który ją przyjął, następnie podał w pole karne do Roberta Bryka, który wyprzedził naciskającego go rywala, następnie Robert oddał strzał z pola karnego, ale bramkarz gości rzucił się i wybił to uderzenie poza boisko!!! Będzie jeszcze rzut rożny dla nas z lewej strony boiska.

17' Dośrodkowanie z tego rzutu rożnego Dawida Chomeja wybija głową z własnego pola bramkowego gracz gości, następnie strzela z 22 metrów Sebastian Bielski, ale gracz MKS-u Korsze wybija to uderzenie nogą z własnego pola karnego.

19' Dawid Chomej został teraz sfaulowany w polu karnym gości i co? Będzie rzut karny dla nas!!! Doskonała okazja, żeby podwyższyć prowadzenie!!!

20' Jest!!! Druga bramka dla nas!!! Dawid Chomej precyzyjnym strzałem z tego rzutu karnego pokonał bramkarza gości!!! Brawo panowie!!!

20' Wygrywamy już 2:0. Goście zaczynają grę ze środka boiska.

21' Dominik Niestępski zagrał teraz piłkę ręką na połowie MKS-u Korsze i nasi rywale wznowią grę od rzutu wolnego.

22' Marcin Rudnicki podczas wykonywania wślizgu zahaczył teraz przeciwnika na 17 metrze i sędzia przyznał rzut wolny dla MKS-u Korsze.

22' Strzał z tego rzutu wolnego zawodnika MKS-u Korsze łapie nasz bramkarz.

23' Sebastian Bielski został teraz sfaulowany na 23 metrze z prawej strony boiska i będzie rzut wolny dla nas.

24' Sędzia odgwizdał teraz pozycję spaloną Adama Błaszczyka.

25' Dośrodkowanie gracza gości z ponad połowy boiska spokojnie przyjmuje nasz bramkarz.

25' Groźna akcja gości, w naszym polu karnym nasz bramkarz rzucił się i złapał piłkę spod nóg rozpędzonego zawodnika MKS-u Korsze.

27' Adam Błaszczyk został teraz sfaulowany w środku boiska i będzie rzut wolny dla nas.

28' I goście będą grali w osłabieniu. Zawodnik MKS-u Korsze Daniel Fedczak przewrócił na 22 metrze wychodzącego na czystą pozycję Kacpra Stryjka i otrzymuje za to zagranie bezpośrednią czerwoną kartkę. Będzie rzut wolny dla nas. Zatem do końca spotkania będziemy grali z przewagą jednego zawodnika.

29' Strzał z tego rzutu wolnego Adama Błaszczyka odbił się od stojącego w trójosobowym murze gracza gości i następnie Dawid Chomej nieczysto trafił w piłkę z pola karnego, w efekcie czego bramkarz gości spokojnie ją złapał.

29' Nasz trener został teraz sfaulowany blisko naszego pola karnego i rozpoczniemy grę od rzutu wolnego.

30' Strzela teraz zza pola karnego Dawid Chomej, bramkarz gości rzucił się i odbił piłkę, po chwili przejął piłkę Adam Błaszczyk, ale sędzia odgwizdał spalonego.

31' Z racji tego, że jest bardzo ciepło, sędzia zarządził teraz krótką przerwę dla obu drużyn na uzupełnienie płynów.

32' Wracamy do gry.

33' Adam Błaszczyk strzela teraz lobem z 22 metrów, ale bramkarz MKS-u Korsze nie dał się zaskoczyć i złapał to uderzenie.

35' Jest!!! Trzecia bramka dla nas!!! Po podaniu ze środka boiska Adama Błaszczyka Dawid Chomej strzałem z pola karnego pokonał bramkarza gości!!! Brawo panowie!!!

35' Wygrywamy już 3:0. Goście zaczynają grę ze środka boiska.

36' Groźna akcja gości, nasz bramkarz zażegnał niebezpieczeństwo, wybiegając poza pole karne i wybijając piłkę nogą poza linię boczną boiska.

36' Dobra okazja dla gości na strzelenie pierwszej bramki w dzisiejszym spotkaniu, nasz bramkarz rzucił się i wybił poza boisko strzał z lewej strony zawodnika MKS-u Korsze!!! Będzie jeszcze rzut rożny dla naszych rywali z lewej strony boiska.

37' Po tym rzucie rożnym dla gości oddalamy zagrożenie.

38' Marcin Rudnicki popełnił teraz faul na 20 metrze i będzie rzut wolny dla gości.

38' Dośrodkowanie z tego rzutu wolnego gracza gości wybija głową z własnego pola karnego jeden z naszych graczy, następnie wyprowadziliśmy bardzo szybką kontrę i po niej Dawid Chomej zmarnował bardzo dobrą okazję, strzelając z bliska obok bramki MKS-u Korsze!!!

41' Bardzo ładna akcja Dawida Chomeja, na koniec Dawid oddał strzał z pola karnego, ale to jego uderzenie z pola karnego zostało zablokowane przez gracza gości. Będzie jeszcze rzut rożny dla nas z lewej strony boiska.

42' Dośrodkowanie z tego rzutu rożnego Dawida Chomeja wybija nogą z własnego pola karnego jeden z graczy gości.

43' Robert Bryk zderzył się teraz pod naszym polem karnym i z graczem gości i obaj leżą na boisku, Dominik Niestępski w geście fair-play wybija piłkę poza linię boczną boiska. Mamy chwilę przerwy w grze.

44' Na szczęście obu tym zawodnikom nic poważnego się nie stało i możemy grać dalej. Rywale w geście fair-play oddali nam piłkę.

44' Jest!!! Czwarta bramka dla nas!!! Po podaniu z lewej strony pola karnego Dawida Chomeja Kacper Stryjek strzałem z bliska pokonał bramkarza gości!!! Brawo panowie!!!

45' Wygrywamy już 4:0. Goście zaczynają grę ze środka boiska.

45+1' Jeden z graczy gości atakowany wślizgiem przez naszego trenera na 16 metrze dośrodkował prosto w ręce naszego bramkarza.

45+1' Sędzia gwidże po raz ostatni w pierwszej połowie meczu. Po fenomenalnej w naszym wykonaniu pierwszej połowie meczu wygrywamy z MKS Korsze aż 4:0!!! Naprawdę kapitalnie prezentujemy się od samego początku, szybko uzyskaliśmy dwubramkową przewagę, później rywale stracili zawodnika i świetnie wykorzystaliśmy grę w przewadze, strzelając dwie kolejne bramki i na przerwę schodzimy z czterobramkowym prowadzeniem, a oprócz tych czterech bramek mieliśmy dużo, dużo więcej sytuacji do strzelenia bramki od naszych rywali. Naprawdę coś wspaniałego, niewątpliwie póki co gramy najlepszy mecz w tym sezonie, ale panowie gramy do końca, ten mecz jeszcze nie jest wygrany, z pewnością w drugiej połowie rywale zrobią wszystko, żeby wrocić do gry.

Statystyki meczu po pierwszej połowie:

MKS JEZIORANY                                   MKS KORSZE

BRAMKI                                 4                                                           0

STRZAŁY                              16                                                          4

STRZAŁY CELNE                 10                                                          3

STRZAŁY NIECELNE            6                                                           1

RZUTY ROŻNE                      2                                                           1

ZMIANY                                  0                                                           0

FAULE                                     5                                                         10

ŻÓŁTE KARTKI                       1                                                          1

CZERWONE KARTKI              0                                                          1

Druga połowa meczu

46' Od środka boiska grę rozpoczęli piłkarze MKS-u Jeziorany.

48' To była bardzo dobra okazja dla nas na strzelenie piątej bramki!!! Strzał z pola karnego Adama Błaszczyka przelatuje tuż nad zdwojeniem słupka z poprzeczką bramki gości!!!

51' Dobra akcja naszej drużyny, ale zabrakło wykończenia.

53' Strzał naszego trenera z 21 metrów przelatuje w dużej odległości nad bramką gości.

55' To była świetna okazja dla nas na strzelenie piątej bramki!!! Po podaniu Piotra Buczka w polu karnym gości w sytuacji sam na sam znalazł się Dawid Chomej, ale bramkarz gości rzucił się pod nogi Dawida i odbił jego strzał!!!

56' Sędzia uznał, że Piotr Buczek popełnił teraz faul na połowie MKS-u Korsze i przyznał rzut wolny dla gości. Dodatkowo mamy jakieś niepotrzebne spięcie, zawodnik gości Kacper Czepanko odepchnął Piotra Buczka. Sędzia pokazuje teraz żółtą kartkę dla Piotra i żółtą kartkę dla gracza gości za te odepchnięcie naszego zawodnika.

57' Zawodnik MKS-u Korsze zagrał teraz piłkę ręką na naszej połowie boiska i sędzia słusznie przyznał rzut wolny dla nas.

58' Strzał z pola karnego Piotra Buczka przelatuje obok bramki gości.

59' Kacper Stryjek oddał teraz strzał głową z lewej strony pola karnego i po tym jego uderzeniu piłka trafiła w rękę gracza gości i sędzia przyznaje kolejny rzut karny dla nas!!! To będzie doskonała okazja na strzelenie piątej bramki!!!

60' Jest!!! Piąta bramka dla nas!!! Dawid Chomej precyzyjnym strzałem z tego rzutu karnego pokonał bramkarza gości i tym samym kompletuje hat-tricka!!! Brawo panowie!!!

60' Wygrywamy już 5:0. Goście zaczynają grę ze środka boiska.

61' Akcja gości, niebezpieczeństwo zażegnał teraz Piotr Buczek, który wybił piłkę nogą z własnego pola karnego poza linię boczną boiska.

63' Strzela teraz z 19 metrów Robert Bryk, bramkarz gości rzucił się i złapał to uderzenie.

63' Jest!!! Szósta bramka dla nas!!! Po podaniu Adama Błaszczyka z 22 metrów strzela z pola karnego Kacper Stryjek i po tym uderzeniu Kacpra piłka jeszcze po rękach próbującego interweniować bramkarza MKS-u Korsze wpada do siatki!!! Brawo panowie!!!

64' Wygrywamy już 6:0. Goście zaczynają grę ze środka boiska. Jeżeli do końca spotkania nasz MKS Jeziorany strzeliłby jeszcze minimum jedną bramkę, z czego całego serca życzymy naszej drużynie, to byłoby to nasze najwyższe zwycięstwo w historii gry w okręgówce!!! A jeżeli strzelilibyśmy do końca spotkania jeszcze minimum dwie bramki, to byśmy zaliczyli mecz z największą liczbą strzelonych bramek w okręgówce!!! (do tej pory grając w okręgówce nie strzeliliśmy więcej niż siedem bramek w jednym meczu).

66' Naprawdę fenomenalnie prezentuje się dziś nasz jeziorański MKS, niewątpliwie gramy dziś jeden z najlepszych meczów w całej swej historii- prowadzimy aż 6:0 z rywalem, który obecnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli naszej grupy, do tego stwarzamy dużo sytuacji, przeprowadzamy dużo ładnych akcji, i sami nie dopuszczamy rywali do groźnych sytuacji strzeleckich.

68' Okazja dla MKS-u Jeziorany na siódmą bramkę!!! Strzał z lewej strony pola karnego Dawida Chomeja odbija bramkarz gości!!!

70' Mamy pierwszą zmianę dzisiaj w naszym zespole: schodzi z boiska nasz grający trener Paweł Radziwon, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Dawid Iwański.

70' Zawodnik MKS-u Korsze Dawid Sochacki sfaulował teraz Sebastiana Bielskiego z prawej strony boiska na 18 metrze blisko pola karnego. Będzie rzut wolny dla nas, a zawodnik MKS-u Korsze za to przewinienie na Sebastianie ogląda żółtą kartkę.

71' Po dośrodkowaniu z tego rzutu wolnego Dominika Niestępskiego najpierw jeden z rywali zblokował Adama Błaszczyka, a po chwili Dominik Żytkiewicz strzela z lewej strony pola bramkowego w boczną siatkę bramki gości.

73' Teraz nasi zawodnicy mając bezpieczne, bardzo wysokie prowadzenie uspokoili nieco grę, natomiast nasi rywale też póki co zbytnio nie kwapią się do ataku.

75' Druga zmiana dzisiaj w naszym zespole: schodzi z boiska Sebastian Bielski, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Bartosz Szpakowski.

75' Dośrodkowanie gracza MKS-u Korsze z rzutu rożnego z prawej strony boiska trafia w boczną siatkę naszej bramki.

76' Robert Bryk przytrzymywał teraz przeciwnika blisko pola karnego gości i sędzia słusznie przyznał rzut wolny dla MKS-u Korsze.

77' Dobra okazja dla gości na strzelenie pierwszej bramki w dzisiejszym spotkaniu, nasz bramkarz wybija strzał z lewej strony boiska poza boisko!!! Będzie jeszcze rzut rożny dla MKS-u Korsze z lewej strony boiska.

78' Po tym rzucie rożnym dla gości oddalamy zagrożenie.

79' Robert Bryk zahaczył teraz wślizgiem przeciwnika w środku boiska i będzie rzut wolny dla naszych rywali.

80' Trzecia zmiana dzisiaj w naszym zespole: schodzi z boiska Kacper Stryjek, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Oliwier Nawrocki.

81' Rywale nie poddają się i ambitnie walczą, teraz kolejna dobra okazja dla nich, ale nasz bramkarz odbija strzał zawodnika MKS-u Korsze z ostrego kąta z pola karnego.

83' Oliwier Nawrocki został teraz sfaulowany w środku boiska przy linii bocznej i będzie rzut wolny dla nas.

84' Strzał z 20 metrów Roberta Bryka został teraz zablokowany przez gracza gości, po chwili Adam Błaszczyk strzela zza pola karnego obok słupka bramki rywali.

85' Nasz bramkarz złapał teraz dośrodkowanie gracza gości z prawej strony boiska z 19 metrów.

85' Mamy czwartą zmianę dzisiaj w naszym zespole: schodzi z boiska Adam Błaszczyk, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Kuba Jankowski.

88' Dobra okazja dla MKS-u Jeziorany, żeby podwyższyć prowadzenie na 7:0!!! Mocny strzał zza pola karnego Dominika Niestępskiego odbija bramkarz gości!!!

90' Strzał z 22 metrów Piotra Buczka przelatuje wysoko nad bramką rywali.

90+1' Sędzia gwiżdże po raz ostatni w dzisiejszym meczu. W 27. meczu obecnego sezonu 2023/24 MKS Jeziorany wygrywa na stadionie w Jezioranach z MKS Korsze aż 6:0!!!

Pełne statystyki tego meczu:

MKS JEZIORANY                                 MKS KORSZE

BRAMKI                                 6                                                            0

STRZAŁY                              30                                                           7

STRZAŁY CELNE                 16                                                           5

STRZAŁY NIECELNE           14                                                           2

FAULE                                    10                                                        14

Kibicom, którzy przybyli wczoraj na stadion w Jezioranach dziękujemy za wspólne i kulturalne kibicowanie przez cały mecz!!! Gratulacje za zwycięstwo, a wszystkich sympatyków MKS-u Jeziorany zapraszamy na kolejny mecz ligowy, który odbędzie się w najbliższą sobotę 1 czerwca 2024 o godz. 16:00 na Stadionie Miejskim w Sępopolu przy ulicy Wojska Polskiego 8A- nasz MKS Jeziorany zmierzy się z Łyną Sępopol!!!