2024-06-17 20:36  -  MKS Jeziorany

Udane zakończenie smutnego dla nas sezonu!!!

UDANE ZAKOŃCZENIE SMUTNEGO DLA NAS SEZONU!!! PO ZACIĘTYM I EMOCJONUJĄCYM SPOTKANIU MKS JEZIORANY WYGRAŁ NA NASZYM JEZIORAŃSKIM STADIONIE 3:2 Z VICTORIĄ BARTOSZYCE!!!

MKS Jeziorany, w minioną ciepłą i przeważnie słoneczną sobotę 15 czerwca 2024 o godz. 17:00 zagrał mecz 30. kolejki grupy 1 ligi okręgowej warmińsko-mazurskiej obecnego sezonu 2023/24 mecz na stadionie w Jezioranach z Victorią Bartoszyce (było to zarazem zakończenie obecnego sezonu 2023/24).

Jak zawsze wspaniała atmosfera na naszym stadionie, licznie zgromadzeni nasi kibice. Do sobotniego meczu MKS-u Jeziorany przystąpił mocno osłabiony brakami Karola Borowego, Dawida Maciążka, Filipa Brzezińskiego, Dawida Chomeja, Sebastiana Bielskiego, Alana Złakowskiego, Patryka Złakowskiego i Szymona Supińskiego.

Wszyscy nasi fani wierzyli, że MKS pokona Victorię i odniesie dziewiąte zwycięstwo w tym sezonie. Tymczasem udało się nam udanie zakończyć ten sezon, po ciekawym i emocjonującym spotkaniu MKS Jeziorany wygrał z Victorią Bartoszyce 3:2, odniósł dziewiąte zwycięstwo w tym sezonie i zarazem siódme w tym sezonie zwycięstwo na naszym jeziorańskim stadionie.

W pierwszą połowę weszliśmy nieźle, mieliśmy na początku parę okazji, których niestety nie wykorzystaliśmy i niestety w 12 minucie straciliśmy bramkę. Do przerwy przegrywamy 0:1. Ogólnie pierwsza połowa była dość wyrównana, zarówno jeden, jak i drugi zespół miał swoje okazje, po tej bramce na 1:0 dla gości zarówno my mieliśmy parę szans na wyrównanie, jak i Victoria miała parę okazji na podwyższenie prowadzenia.

Drugą połowę rozpoczęliśmy od mocnego uderzenia, od samego jej początku atakowaliśmy i w 55 minucie strzelamy wyrównującą bramkę po rzucie karnym i jest 1:1. Ta wyrównująca bramka niewątpliwie nam tylko dodała wiatru w żagle, bo już cztery minuty później wychodzimy na prowadzenie 2:1, a w 66 minucie podwyższamy prowadzenie na 3:1. Później przez długi czas spokojnie kontrolowaliśmy przebieg meczu, w międzyczasie stwarzając parę okazji do strzelenia czwartej bramki i gdy wydawało się, że pewnie i spokojnie dowieziemy zwycięstwo to w końcówce meczu Victoria naciskała coraz bardziej i w 92 minucie dopięła swego zdobywając kontaktową bramkę, zrobiło się nerwowo, rywale chcieli za wszelką cenę uratować choćby remis w tym spotkaniu, na szczęście udało się nam dowieźć to jednobramkowe zwycięstwo do końca spotkania.

Podsumowując sobotni mecz- rozegraliśmy w nim dwie różne połowy- pierwsza była przeciętna w naszym wykonaniu, natomiast druga była bardzo dobra w naszym wykonaniu. W pierwszej części gry oba zespoły miały podobną liczbę sytuacji strzeleckich, natomiast w drugiej oprócz strzelenia trzech bramek mieliśmy zdecydowanie więcej sytuacji od Victorii, która tak naprawdę dopiero w samej końcówce zanim strzeliła bramkę kontaktową stworzyła parę okazji.

Oczywiście, też trzeba uczciwie przyznać, że przy stanie 1:0 dla Victorii mieliśmy szczęście, że goście nie wykorzystali jednej ze swoich okazji do podwyższenia prowadzenia na 2:0, bo gdyby ją wtedy wykorzystali to mogło by nam być o wiele trudniej zdobyć jakieś punkty, ale z drugiej strony też jakbyśmy przy stanie 0:0 wykorzystali jedną ze swoich okazji do objęcia prowadzenia to wtedy to zwycięstwo mogłoby nam przyjść łatwiej. Nie zmienia to wszystko faktu, że nasze zwycięstwo z Victorią, czyli z twardo grającym i wymagającym rywalem (w wyniku tej sobotniej porażki z nami, Victoria będzie zmuszona grać w barażach o utrzymanie się w lidze okręgowej).

Nasi zawodnicy pokazali w sobotnim meczu charakter, bo przegrywając 0:1 odwrócili losy meczu na swą korzyśc, dodatkowo graliśmy osłabieni bez wielu naszych graczy, ogólnie pokazaliśmy naprawdę dobrą piłkę w drugiej połowie i to musi cieszyć!!! Naszemu trenerowi i naszym zawodnikom gratulujemy tego sobotniego zwycięstwa i życzymy powodzenia w kolejnych meczach, natomiast dla Victorii Bartoszyce dziękujemy za mecz i również życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach!!!

I to już koniec smutnego dla nas niestety sezonu, który zakończyliśmy w dobrym stylu. Tak więc ten sezon 2023/24 kończymy na czternastym miejscu w tabeli z dorobkiem 29 punktów i niestety oznacza to nasz spadek do A-klasy (przypomnijmy, że w tym sezonie zespoły w obu grupach warmińsko-mazurskiej okręgówki, które zajęły miejsca 14-16 spadają bezpośrednio do A-klasy, a zespoły z obu grup naszej regionalnej okręgówki, które zajęły miejsca 12-13 będą grać baraże o utrzymanie się w okręgówce).

Cóż możemy powiedzieć- naprawdę smutno, że spadamy do A-klasy i będziemy w niej grali w nowym sezonie 2024/25 (no chyba, żeby się przed rozpoczęciem tego sezonu okazało, że jakiś zespół nie przystąpi do nowego sezonu 2024/25, to może wtedy dzięki zajęciu tego czternastego miejsca pojawiłaby się jakaś szansa na utrzymanie się w okręgówce, zobaczymy, co tam później się wydarzy), ale na dzień dzisiejszy musimy się przygotować na to, że w nowym sezonie będziemy grali w A-klasie. Jak się teraz okazało, do bezpośredniego utrzymania się w okręgówce zabrakło nam siedmiu punktów, czyli jakby w kilku przegranych meczach w tym sezonie mielibyśmy więcej szczęścia to wtedy utrzymalibyśmy się w okręgówce.

No cóż- takie jest życie, raz jest lepiej, raz gorzej, najważniejsze to się nie załamywać, nie poddawać się i walczyć dalej!!! Mimo tego, że spadliśmy do A-klasy i tak szacunek dla naszych piłkarzy, że mając już trudną sytuację w tabeli po rundzie jesiennej tego sezonu 2023/24 nie złożyli broni i do ostatniej kolejki dzielnie walczyli o pozostanie w lidze okręgowej!!! Poniżej przedstawiamy pełne statystyki graczy MKS-u Jeziorany, którzy grali w tym sobotnim meczu z Victorią Bartoszyce:

LEGENDA

M.R- Minuty rozegrane,  BR- Bramki strzelone,  As. - Asysty,  St. C - Strzały celne,  St. NC - Strzały niecelne,  WR. - Wykonane rzuty rożne,  FP- Faule popełnione,  FW- Faulowany,  Ż.K - Żółte kartki,  CZ.K - Czerwone kartki

Skład MKS JEZIORANY: 1-Szymon Stuka (bramkarz), 4-Marcin Rudnicki, 2-Dominik Żytkiewicz, 17-Jakub Jankowski (82 min 3-Bartosz Szpakowski), 23-Bartosz Salwowski (kapitan), 13-Dominik Niestępski, 8-Robert Bryk, 6-Piotr Buczek (90+2 min 19-Jakub Kowalczyk), 11-Marceli Kowalski, 10-Kacper Stryjek (88 min 14-Oliwier Nawrocki), 9-Adam Błaszczyk

Trener: Paweł Radziwon

Skład VICTORIA BARTOSZYCE: 20-Filip Tylec (bramkarz), 18-Karol Boras, 8-Adrian Włodarczyk, 2-Kamil Rubażewicz, 3-Kacper Dądzik (46 min 11-Łukasz Pawłowski), 5-Kamil Kozera, 21-Mateusz Szablak (69 min 15-Wojciech Groszyk), 19-Mateusz Orłowski (46 min 10-Piotr Późniak), 6-Jakub Figat, 17-Krzysztof Kudlicki (77 min 9-Mateusz Majewski), 7-Dawid Kaplewski (kapitan)

Trener: Jan Kadziewicz

Bramki: 0:1 Kudlicki 12' (VICTORIA), 1:1 M. Kowalski 55' (MKS)- z rzutu karnego, 2:1 Błaszczyk 59' (MKS), 3:1 Stryjek 66' (MKS), 3:2 Pawłowski 90+2' (VICTORIA)

Żółte kartki: Figat 54' (VICTORIA), Boras 56' (VICTORIA), Kozera 71' (VICTORIA), Buczek 71' (MKS), Późniak 83' (VICTORIA), Niestępski 86' (MKS)

Sędzia: Sebastian Sikorski (Olsztyn- sędzia główny), Damian Dębski (Olsztyn- asystent 1), Sławomir Wiśniewski (Olsztyn, asystent 2)

Relacja minuta po minucie

Pierwsza połowa meczu

1' Od środka boiska grę rozpoczęli piłkarze Victorii Bartoszyce ubrani w niebiesko-granatowe stroje (niebieskie koszulki z białymi napisami i granatowe spodenki), natomiast piłkarze MKS-u Jeziorany występują dziś ubrani w jednolitych czerwonych strojach (czerwone koszulki z białymi napisami i czerwone spodenki). Kapitanem MKS-u jest dziś Bartosz Salwowski, natomiast kapitanem Victorii dziś jest Dawid Kaplewski.

3' Pierwsza okazja dla nas, Kuba Jankowski strzela z lewej strony pola karnego obok bramki gości.

5' Dominik Niestępski był teraz faulowany w środku boiska i będzie rzut wolny dla nas.

7' Okazja dla MKS-u, Marceli Kowalski strzela z 16 metrów obok słupka bramki Victorii.

9' Niezbyt mocne uderzenie głową z 20 metrów zawodnika Victorii trafia w ręce naszego bramkarza Szymona Stuki.

10' Strzał z 20 metrów gracza gości przelatuje w sporej odległości nad naszą bramką.

12' I niestety tracimy bramkę. Po błędzie naszej obrony zawodnik Victorii Krzysztof Kudlicki strzałem z prawej strony pola karnego pokonuje naszego bramkarza. Szkoda, po niezłym początku już musimy odrabiać straty...

12' Przegrywamy 0:1. Zaczynamy grę ze środka boiska.

13' Kuba Jankowski był teraz faulowany w środku boiska i będzie rzut wolny dla nas.

14' Dobra okazja na wyrównanie dla nas!!! Strzela z pola karnego Robert Bryk, ale bramkarz Victorii rzucił się i odbił to uderzenie!!! Następnie strzela z lewej strony pola karnego Marceli Kowalski, ale stojący przy słupku na linii bramkowej zawodnik gości wybija nogą to uderzenie!!!

15' Kolejna dobra okazja dla nas!!! Ładne uderzenie z dalszej odległości z 22 metrów Piotra Buczka przelatuje w niedużej odległości nad bramką Victorii!!!

16' Marceli Kowalski został teraz sfaulowany w środku boiska przy linii bocznej i będzie rzut wolny dla nas.

18' Kolejny faul na Marcelim Kowalskim, tym razem nasz zawodnik został nieprzepisowo powstrzymany przez rywala w środku pola i będzie rzut wolny dla nas.

20' Mamy teraz sporo twardej walki w środku pola.

22' Dośrodkowanie z połowy boiska zawodnika Victorii trafia w ręce naszego bramkarza.

23' Ależ teraz mieliśmy szczęście, że nie straciliśmy drugiej bramki!!! Jeden z graczy Victorii minął w środku boiska Bartka Salwowskiego i podał do swojego kolegi z zespołu Dawida Kaplewskiego i ten strzela po ziemi z prawej strony pola karnego tuż obok słupka naszej bramki!!!

24' Faul Kacpra Stryjka w środku pola i będzie rzut wolny dla gości.

25' To była bardzo dobra okazja na wyrównanie dla nas!!! Po podaniu Marcelego Kowalskiego Adam Błaszczyk przestrzelił z pięciu metrów nad bramką Victorii!!!

28' Dobra akcja naszej drużyny, ale zabrakło wykończenia w polu karnym gości.

30' Sędzia zarządził teraz krótką przerwę dla graczy obu drużyn na uzupełnienie płynów.

31' Wracamy do gry.

32' Groźnie było!!! Nasz bramkarz zatrzymał piłkę na linii bramkowej w zamieszaniu w naszym polu karnym!!!

34' Faul Marcina Rudnickiego w środku boiska i będzie rzut wolny dla Victorii.

35' Marceli Kowalski wywalczył teraz rzut rożny dla nas z prawej strony boiska.

35' Po tym rzucie rożnym Kacpra Stryjka goście oddalają zagrożenie.

36' Jeden z graczy Victorii spóźnił się teraz ze wślizgiem i sfaulował w środku pola Piotra Buczka. Będzie rzut wolny dla nas.

37' Niezbyt mocne uderzenie z 18 metrów zawodnika gości pewnie łapie nasz bramkarz.

39' Faul Marcina Rudnickiego w środku boiska przy linii bocznej i będzie rzut wolny dla Victorii.

41' Faul w ataku Adama Błaszczyka i goście wznowią grę od rzutu wolnego.

43' Bartek Salwowski był teraz faulowany we własnym polu karnym i wznowimy grę od rzutu wolnego.

44' Jeden z graczy Victorii popełnił teraz faul w ataku na Marcinie Rudnickim i rozpoczniemy grę rzutem wolnym.

45' Faul Piotra Buczka w środku boiska i będzie rzut wolny dla Victorii.

45+1' Dośrodkowanie z tego rzutu wolnego zawodnika gości łapie nasz bramkarz.

45+1' Sędzia gwiżdże po raz ostatni w pierwszej połowie meczu. Po przeciętnej w naszym wykonaniu pierwszej części gry niestety przegrywamy 0:1 z Victorią Bartoszyce. Ogólnie spotkanie jest dość wyrównane, oba zespoły miały swoje okazje, tylko jak na razie goście są po prostu skuteczniejsi od nas. Wkrótce druga połowa, panowie walczymy do samego końca ze wszystkich sił o zwycięstwo!!!

Statystyki meczu po pierwszej połowie:

MKS JEZIORANY                            VICTORIA BARTOSZYCE

BRAMKI                                  0                                                            1

STRZAŁY                                6                                                            7

STRZAŁY CELNE                   1                                                            4

STRZAŁY NIECELNE             5                                                            3

RZUTY ROŻNE                       3                                                            2

ZMIANY                                   0                                                            0

FAULE                                     5                                                            8

ŻÓŁTE KARTKI                       0                                                            0

CZERWONE KARTKI              0                                                            0

Druga połowa meczu

46' Od środka boiska grę rozpoczynają piłkarze MKS-u Jeziorany. W przerwie meczu trener Victorii dokonał podwójnej zmiany w swoim zespole: w miejsce Mateusza Orłowskiego na boisko wszedł Piotr Późniak, natomiast w miejsce Kacpra Dądzika na boisko wszedł Łukasz Pawłowski.

47' Okazja na wyrównanie dla MKS-u, strzał zza pola karnego Dominika Niestępskiego został zablokowany, a po chwili Piotr Buczek strzela z 19 metrów obok bramki gości.

49' Jeden z graczy Victorii strzela po ziemi zza pola karnego obok naszej bramki.

52' Dobra okazja dla nas!!! Strzela z pola karnego Kacper Stryjek, ale bramkarz Victorii rzucił się i wybił to uderzenie poza boisko!!! Będzie jeszcze rzut rożny dla nas z lewej strony boiska.

53' Po dośrodkowaniu z tego rzutu rożnego Kacpra Stryjka strzela głową Marceli Kowalski, ale będący na czwartym metrze zawodnik gości wybija głową to uderzenie.

54' Ależ to była okazja dla nas na wyrównanie!!! Strzela zza pola karnego Robert Bryk, ale po tym jego uderzeniu piłka odbiła się od słupka bramki gości!!! Następnie przejął piłkę Adam Błaszczyk, został sfaulowany w polu karnym przez gracza Victorii i sędzia dyktuje rzut karny dla nas!!! To będzie doskonała okazja dla nas, żeby doprowadzić do remisu!!! Gracze goście nie mogą pogodzić się z tą decyzją sędziego o rzucie karnym dla nas, za protesty żółtą kartkę otrzymuje zawodnik Victorii Jakub Figat.

55' Jest!!! MKS zdobywa wyrównującą bramkę!!! Marceli Kowalski bardzo ładnym strzałem pod poprzeczkę z tego rzutu karnego pokonuje bramkarza Victorii!!! Brawo panowie!!!

55' I mamy remis 1:1. Goście zaczynają grę ze środka boiska.

56' Nasz bramkarz wypiąstkował teraz dośrodkowanie gracza Victorii, następnie wychodzimy z szybką kontrą, rozpędzony Kacper Stryjek został sfaulowany na 30 metrze przez gracza gości Karola Borasa. Będzie rzut wolny dla nas, a zawodnik Victorii za te przewinienie na naszym zawodniku ogląda żółtą kartkę.

57' Dośrodkowanie z tego rzutu wolnego Bartka Salwowskiego przeleciało w dużej odległości od bramki gości.

58' Kuba Jankowski popełnił teraz faul w środku boiska przy wyskoku do piłki i sędzia słusznie przyznał rzut wolny dla Victorii.

59' Jest!!! MKS wychodzi na prowadzenie!!! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska z 18 metrów Marcelego Kowalskiego Adam Błaszczyk strzałem głową z kilku metrów pokonuje bramkarza gości!!! Brawo panowie!!!

59' Wygrywamy 2:1. Goście zaczynają grę ze środka boiska.

60' Faul Bartka Salwowskiego na 24 metrze i będzie rzut wolny dla Victorii.

61' Strzał zza pola karnego Roberta Bryka został zablokowany przez gracza gości.

63' Póki co w drugiej połowie MKS gra naprawdę dobrze, szybko strzeliliśmy dwie bramki i staramy się zdobyć trzecią bramkę.

65' Zablokowane uderzenie z 20 metrów Kuby Jankowskiego trafia prosto w ręce bramkarza Victorii.

66' Jest!!! Trzecia bramka dla nas!!! Po podaniu Marcelego Kowalskiego błąd we własnym polu karnym popełnił jeden z graczy Victorii, w efekcie czego przejął piłkę Kacper Stryjek i pewnym strzałem z pola karnego pokonał bramkarza gości!!! Brawo panowie!!!

67' Wygrywamy już 3:1. Goście zaczynają grę ze środka boiska.

68' Faul Kuby Jankowskiego z prawej strony boiska na 19 metrze i będzie rzut wolny dla gości.

69' Mamy trzecią zmianę dzisiaj w zespole gości: schodzi z boiska Mateusz Szablak, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Wojciech Groszyk.

70' Nasz bramkarz pewnie złapał teraz dośrodkowanie gracza Victorii z prawej strony boiska z 19 metrów.

71' Piotr Buczek popełnił teraz faul w środku boiska i będzie rzut wolny dla gości. Zrobiło się nerwowo na boisku, Piotr wdał się w przepychankę z graczem Victorii Kamilem Kozerą. Po chwili sędzia uspokoił sytuację i pokazał po żółtej kartce zarówno dla Kamila Kozery, jak i dla Piotra Buczka.

72' Po dośrodkowaniu z tego rzutu wolnego zawodnika Victorii piłka wypadła z rąk naszemu bramkarzowi, następnie strzał z 15 metrów zawodnika gości blokuje Bartek Salwowski.

73' Sędzia zarządził teraz krótką przerwę dla graczy obu drużyn na uzupełnienie płynów.

74' Wracamy do gry.

77' Strzał z prawej strony pola karnego Marcelego Kowalskiego został zablokowany przez gracza gości.

78' Kuba Jankowski został teraz sfaulowany w środku boiska przy linii bocznej i będzie rzut wolny dla nas. I mamy czwartą zmianę dzisiaj w zespole Victorii: schodzi z boiska Krzysztof Kudlicki, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Mateusz Majewski.

80' Okazja dla Victorii, nasz bramkarz broni strzał z pola karnego, następnie Marcin Rudnicki chcąc wybić piłkę wślizgiem uderzył się w słupek i mamy przerwę w grze.

82' Na szczęście w tej sytuacji Marcinowi Rudnickiemu nic poważnego się nie stało i możemy grać dalej. I mamy pierwszą zmianę dzisiaj w naszym zespole: schodzi z boiska Jakub Jankowski, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Bartek Szpakowski.

83' Zawodnik Victorii Piotr Późniak brzydko teraz sfaulował w środku boiska Dominika Niestępskiego i jak najbardziej zasłużenie otrzymuje za to zagranie żółtą kartkę. Będzie rzut wolny dla nas.

86' Dobra akcja naszej drużyny, Marceli Kowalski podaje w pole karne do Bartka Szpakowskiego i ten wywalczył dla nas rzut rożny z prawej strony boiska.

86' Dośrodkowanie Kacpra Stryjka z tego rzutu rożnego z prawej strony boiska wybija głową będący na piątym metrze zawodnik Victorii. Następnie Bartek Szpakowski stracił piłkę na 23 metrze, w efekcie czego przejął ją zawodnik Victorii Karol Boras i rozpędził się z piłką środkiem boiska, tam następnie minął Dominika Niestępskiego, który przerwał tę akcję pociągając za koszulkę Karola Borasa. Będzie rzut wolny dla gości, a Dominik Niestępski za ten faul taktyczny otrzymuje żółtą kartkę. Nasz zawodnik nie miał wyjścia w tej sytuacji- gdyby w tej sytuacji nie popełnił faulu, mogło by być bardzo groźnie pod naszą bramką.

88' To była świetna okazja dla nas, żeby podwyższyć prowadzenie na 4:1 i tym samym już definitywnie rozstrzygnąć dzisiejszy mecz na swą korzyść!!! Strzela z prawej strony pola karnego Marceli Kowalski, ale odbija to uderzenie bramkarz Victorii!!!

88' Ależ mieliśmy teraz szczęście!!! Jeden z graczy Victorii z bliska trafia w słupek naszej bramki!!! I mamy drugą zmianę dzisiaj w naszym zespole: schodzi z boiska Kacper Stryjek, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Oliwier Nawrocki.

89' Dośrodkowanie z prawie połowy boiska zawodnika Victorii wyłapał nasz bramkarz.

90' Marceli Kowalski został teraz powalony na murawę w środku boiska przez zawodnika Victorii Kamila Kozerę i będzie rzut wolny dla nas.

90+2' I niestety goście zdobywają kontaktową bramkę. Zawodnik Victorii Łukasz Pawłowski na 16 metrze przyjął piłkę na klatkę piersiową i następnie ładnym strzałem z powietrza pokonał naszego bramkarza. Gdy już się wydawało, że pewnie i spokojnie dowieziemy to zwycięstwo do końca spotkania, to niestety czeka nas nerwowa końcówka...

90+2' Wygrywamy już tylko 3:2. Zaczynamy grę od środka boiska. I mamy trzecią zmianę dzisiaj w naszym zespole: schodzi z boiska Piotr Buczek, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Kuba Kowalczyk.

90+3' Bartek Salwowski popełnił teraz faul w środku boiska przy linii bocznej i będzie rzut wolny dla Victorii.

90+4' Dośrodkowanie z tego rzutu wolnego zawodnika Victorii Kamila Kozery z problemami piąstkuje nasz bramkarz, następnie w ogromnym zamieszaniu Dominik Żytkiewicz wybija piłkę z własnego pola bramkowego.

90+4' Jeszcze jedna groźna akcja Victorii, w naszym polu karnym Łukasz Pawłowski minął Bartka Szpakowskiego i składał się już do strzału, ale znakomitą interwencją popisał się Robert Bryk, który czystym wślizgiem wybił mu piłkę spod nóg, wielkie brawa dla Roberta za tę interwencję!!!

90+5' Sędzia gwiżdże po raz ostatni w dzisiejszym meczu. Na zakończenie sezonu 2023/24 MKS wygrywa na stadionie w Jezioranach 3:2 z Victorią Bartoszyce.

Oto pełne statystyki tego meczu:

STRZAŁY                               20                                                          13

STRZAŁY NIECELNE            12                                                           7

FAULE                                    13                                                          15

Kibicom, którzy w minioną sobotę przybyli na stadion dziękujemy za wspólne, kulturalne kibicowanie i dopingowanie naszej drużyny przez cały mecz!!! Gratulacje za zwycięstwo na zakończenie sezonu!!!

Na początku lipca 2024 na naszej stronie opublikujemy podsumowanie sezonu 2023/24 w wykonaniu MKS Jeziorany. Zapraszamy wszystkich do czytania i komentowania!!!