2024-07-13 12:43  -  MKS Jeziorany

Pełne statystyki MKS-u Jeziorany w sezonie 2023/24

PEŁNE STATYSTYKI MKS-U JEZIORANY W SEZONIE 2023/24

Dziś przedstawiamy na naszej stronie pełne statystyki MKS-u Jeziorany w sezonie 2023/24:

Zanim przedstawimy statystyki, to musimy poinformować o bardzo ważnej rzeczy. Otóż to Paweł Radziwon nie jest już trenerem MKS-u Jeziorany (przypomnijmy- Paweł był grającym trenerem w naszym MKS od stycznia tego roku 2024 do końca czerwca 2024, prowadził nasz zespół przez całą rundę wiosenną sezonu 2023/24). Dla Pawła Radziwona dziękujemy za prowadzenie naszej drużyny w rundzie wiosennej sezonu 2023/24 i życzymy dalszych sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i w życiu prywatnym!!!)

Nowym trenerem MKS-u Jeziorany w tym tygodniu został Kamil Kępka (jest to były zawodnik Błękitnych Pasym, który w minionym sezonie 2023/24 był grającym trenerem w zespole Błękitni Pasym). Dla naszego nowego trenera Kamila Kępki życzymy powodzenia i samych sukcesów w naszym klubie!!!

W tym tygodniu nasz zespół z nowym trenerem rozpoczął już pierwsze treningi w ramach przygotowań do nowego sezonu 2024/25, a już w najbliższy wtorek 16 lipca 2024 o godz. 18:00 nasz MKS Jeziorany zagra pierwszy sparing- na wyjeździe z GLKS Jonkowo, który w poprzednim sezonie 2023/24 grając w grupie 3 A-klasy warmińsko-mazurskiej zajął dziesiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 29 punktów (osiem zwycięstw, pięć remisów i trzynaście porażek)

Statystyki drużyny MKS JEZIORANY w sezonie 2023/24:

Liczba zdobytych punktów: 29

Liczba rozegranych meczów: 30

Liczba zwycięstw: 9

Liczba remisów: 2

Liczba porażek: 19

Liczba zdobytych bramek- 65 (średnia 2,17 bramki zdobytej na mecz)

Liczba straconych bramek- 102 (średnia 3,40 bramki straconej na mecz)

Bilans meczów u siebie: 7 zwycięstw, 1 remis, 7 porażek, bilans bramek 45:48, różnica bramek -3

Bilans meczów na wyjazdach: 2 zwycięstwa, 1 remis, 12 porażek, bilans bramek 20:54, różnica bramek -34

2 bramkiPiotr Buczek, Bartosz Szpakowski

1 bramkaPatryk Markiewicz, Jarosław Rogoziński, Sebastian Bielski, Filip Brzeziński, Przemysław Hernik

2 asystyGrzegorz Szydłowski

1 asystaSzymon Stuka, Marcin Rudnicki, Mateusz Adamiec, Jakub Jankowski, Patryk Markiewicz, Andrzej Miszczak, Dawid Złotucha, Dominik Niestępski, Robert Bryk

Liczba meczów rozegranych poszczególnych graczy MKS-u Jeziorany w sezonie 2023/24:

12 meczów rozegranych- Kacper Żółkiewicz, Mateusz Adamiec, Szymon Dobkowski

11 meczów rozegranych- Grzegorz Szydłowski, Filip Brzeziński, Dominik Żytkiewicz, Sebastian Bielski, Robert Bryk

10 meczów rozegranych- Szymon Stuka, Patryk Złakowski

9 meczów rozegranych- Andrzej Miszczak, Jarosław Rogoziński

8 meczów rozegranych- Dawid Kuształa

6 meczów rozegranych- Dawid Złotucha

5 meczów rozegranych- Mateusz Dobrzyński, Krystian Falkowski, Tomasz Kaczmarczyk, Przemysław Hernik

4 mecze rozegrane- Jakub Kowalczyk, Paweł Radziwon

3 mecze rozegrane- Szymon Supiński

2 mecze rozegrane- Mateusz Bochno, Karol Borowy

1 mecz rozegrany- Karol Ilczuk, Jakub Śliwiński, Dawid Maciążek

Liczba minut rozegranych poszczególnych graczy MKS-u Jeziorany w sezonie 2023/24:

1068 minut rozegranychDominik Niestępski

974 minuty rozegrane- Kacper Żółkiewicz

944 minuty rozegrane- Mateusz Adamiec

920 minut rozegranychMarceli Kowalski

900 minut rozegranychSzymon Stuka

794 minuty rozegrane- Robert Bryk

790 minut rozegranych- Sebastian Bielski

731 minut rozegranychBartosz Szpakowski

713 minut rozegranychGrzegorz Szydłowski

695 minut rozegranych- Dominik Żytkiewicz

605 minut rozegranych- Patryk Markiewicz

559 minut rozegranych- Dawid Kuształa

506 minut rozegranych- Andrzej Miszczak

492 minuty rozegrane- Dawid Iwański

325 minut rozegranych- Mateusz Dobrzyński

286 minut rozegranych- Paweł Radziwon

284 minuty rozegrane- Oliwier Nawrocki

281 minut rozegranych- Jarosław Rogoziński

254 minuty rozegrane- Patryk Złakowski

252 minuty rozegrane- Dawid Złotucha

202 minuty rozegrane- Krystian Falkowski

180 minut rozegranych- Mateusz Bochno, Karol Borowy

163 minuty rozegrane- Przemysław Hernik

116 minut rozegranych- Tomasz Kaczmarczyk

90 minut rozegranych- Karol Ilczuk

67 minut rozegranych- Dawid Maciążek

26 minut rozegranych- Szymon Supiński

22 minuty rozegrane- Jakub Kowalczyk

12 minut rozegranych- Jakub Śliwiński

Najwięcej bramek: Marceli Kowalski 17 (w 25 meczach)

Najwięcej asyst: Bartosz Salwowski 9 (w 25 meczach)

Najwięcej minut na boisku: Bartosz Salwowski (2440 minut), Adam Błaszczyk (2421 minut), Marceli Kowalski (2076 minut)

Najszybciej strzelona bramka: Dawid Chomej w 4 minucie wygranego u siebie meczu 7:1 z Łyną Sępopol 29 października 2023 i Adam Błaszczyk w 4 minucie wygranego u siebie meczu 6:0 z MKS Korsze 26 maja 2024

Najszybciej stracona bramka: w 3 minucie przegranego u siebie meczu 1:6 z Pisą Barczewo 18 maja 2024

Najszybciej strzelona bramka w meczu na wyjeździe: Marceli Kowalski z rzutu karnego w 11 minucie przegranego na wyjeździe meczu 1:4 z SKS Gwardią Szczytno 19 sierpnia 2023

Najszybciej stracona bramka w meczu na wyjeździe: w 10 minucie przegranego na wyjeździe meczu 0:1 z Orlętami Reszel 30 marca 2024

Najwięcej bramek strzelonych w pierwszej połowie: 5 (w wygranym u siebie meczu 7:1 z Łyną Sępopol 29 października 2023)

Najwięcej bramek strzelonych w drugiej połowie: 4 (w wygranym u siebie meczu 5:1 z Czarnymi Olecko 1 czerwca 2024 i w wygranym na wyjeździe meczu 5:1 z Łyną Sępopol 1 czerwca 2024)

Najwięcej bramek straconych w pierwszej połowie: 5 (w przegranym na wyjeździe meczu 0:10 z Pisą Barczewo 14 października 2023)

Najwięcej bramek straconych w drugiej połowie: 6 (w przegranym u siebie meczu 3:6 z UKS Naki Olsztyn 16 września 2023)

Bramki dla MKS-u Jeziorany z rzutów karnych: 9

Marceli Kowalski pięć kolejno w 11 minucie przegranego na wyjeździe meczu 1:4 z SKS Gwardią Szczytno 19 sierpnia 2023, w 93 minucie przegranego na wyjeździe meczu 3:4 z Czarnymi Olecko 2 września 2023, w 13 minucie przegranego u siebie meczu 3:6 z UKS Naki Olsztyn 16 września 2023, w 36 minucie wygranego u siebie meczu 7:1 z Łyną Sępopol 29 października 2023 i w 55 minucie wygranego u siebie meczu 3:2 z Victorią Bartoszyce 15 czerwca 2024

Dawid Chomej trzy kolejno w 11 minucie przegranego u siebie 2:6 z SKS Gwardią Szczytno 23 marca 2024, w 20 minucie wygranego u siebie meczu 6:0 z MKS Korsze 26 maja 2024 i w 60 minucie wygranego u siebie meczu 6:0 z MKS Korsze 26 maja 2024

- Dawid Kuształa jedna w 85 minucie przegranego u siebie meczu 1:6 z Błękitnymi Pasym 9 września 2023

Bramki dla MKS-u Jeziorany z rzutów wolnych: 3 (Bartosz Salwowski w 83 minucie wygranego u siebie meczu 2:1 z Cresovią Górowo Iławeckie 12 sierpnia 2023, Bartosz Salwowski w 93 minucie przegranego u siebie meczu 3:4 z Orlętami Reszel 26 sierpnia 2023 i Marceli Kowalski w 25 minucie wygranego na wyjeździe meczu 5:1 z Łyną Sępopol 1 czerwca 2024)

Liczba bramek samobójczych MKS-u Jeziorany w sezonie 2023/24: 2 (Marceli Kowalski w 78 minucie przegranego u siebie meczu 3:4 z Orlętami Reszel 26 sierpnia 2023 i Filip Brzeziński w 22 minucie przegranego meczu w Biskupcu 3:5 z GKS Stawigudą 10 marca 2024)

Liczba bramek samobójczych naszych przeciwników w sezonie 2023/24: 0

Liczba strzelonych bramek MKS-u Jeziorany w sezonie 2023/24 po strzałach zza pola karnego: 5

Liczba strzelonych bramek MKS-u Jeziorany w sezonie 2023/24 po strzałach z pola karnego: 47

Liczba strzelonych bramek MKS-u Jeziorany w sezonie 2023/24 po rzutach rożnych: 1

Liczba niewykorzystanych rzutów karnych MKS-u Jeziorany w sezonie 2023/24: 3

- Marceli Kowalski w 38 minucie przegranego u siebie meczu 3:6 z UKS Naki Olsztyn 16 września 2023

- Szymon Dobkowski w 25 minucie wygranego na wyjeździe meczu 3:0 z Wilczkiem Wilkowo 30 września 2023

- Sebastian Bielski w 29 minucie zremisowanego u siebie meczu 3:3 z Wilczkiem Wilkowo 1 maja 2024

Wpuszczone bramki: Kacper Żółkiewicz 38 (w dwunastu meczach), Szymon Stuka 24 (w dziesięciu meczach), Mateusz Dobrzyński 18 (w pięciu meczach), Karol Borowy 11 (w dwóch meczach), Karol Ilczuk 6 (w jednym meczu), Mateusz Bochno 3 (w dwóch meczach), Patryk Markiewicz 2 (w czternastu meczach),

Liczba straconych bramek MKS-u Jeziorany po rzutach karnych: 11 (w 29 minucie przegranego na wyjeździe meczu 0:6 z GKS Stawiguda 5 sierpnia 2023, w 77 minucie przegranego na wyjeździe meczu 1:4 z SKS Gwardią Szczytno 19 sierpnia 2023, w 57 minucie przegranego u siebie meczu 3:6 z UKS Naki Olsztyn 16 września 2023, w 18 minucie przegranego na wyjeździe meczu 0:3 z Victorią Bartoszyce 11 listopada 2023, w 29 minucie przegranego na wyjeździe meczu 0:3 z Victorią Bartoszyce 11 listopada 2023, w 73 minucie przegranego u siebie meczu 2:6 z SKS Gwardią Szczytno 23 marca 2024, w 28 minucie przegranego w Biskupcu meczu 3:5 z GKS Stawigudą w niedzielę 10 marca 2024, w 10 minucie przegranego na wyjeździe meczu 0:1 z Orlętami Reszel 30 marca 2024, w 54 minucie zremisowanego na wyjeździe meczu 1:1 z Błękitnymi Pasym 13 kwietnia 2024, w 78 minucie przegranego na wyjeździe meczu 3:5 z UKS Naki Olsztyn 20 kwietnia 2024, w 76 minucie przegranego na wyjeździe meczu 1:5 ze Śniardwami Orzysz 12 maja 2024)

Liczba straconych bramek MKS-u Jeziorany z rzutów wolnych: 2 (w 24 minucie wygranego u siebie meczu 2:1 ze Śniardwami Orzysz 7 października 2023, w 52 minucie przegranego na wyjeździe meczu 3:5 z UKS Naki Olsztyn 20 kwietnia 2024)

Liczba straconych bramek MKS-u Jeziorany w rundzie jesiennej sezonu 2023/23 po strzałach zza pola karnego: 12

Liczba straconych bramek MKS-u Jeziorany w rundzie jesiennej sezonu 2023/24 po strzałach z pola karnego: 77

Liczba bramek strzelonych przez MKS Jeziorany w pierwszych połowach meczu: 32

Liczba bramek strzelonych przez MKS Jeziorany w drugich połowach meczu: 33

Liczba bramek straconych przez MKS Jeziorany w pierwszych połowach meczu: 45

Liczba bramek straconych przez MKS Jeziorany w drugich połowach meczu: 57

Liczba strzałów oddanych przez MKS Jeziorany: 512 (średnia 17,07 strzału na mecz)

Liczba strzałów celnych oddanych przez MKS Jeziorany: 214 (średnia 7,13 strzału celnego na mecz)

Liczba strzałów niecelnych oddanych przez MKS Jeziorany: 298 (średnia 9,93 strzału niecelnego na mecz)

Liczba rzutów rożnych MKS-u Jeziorany: 134 (średnia 4,47 rzutu rożnego na mecz)

Najwięcej strzałów w jednym meczu: 30 (w wygranym na wyjeździe meczu 3:0 z Wilczkiem Wilkowo 30 września 2023 i w wygranym u siebie meczu 6:0 z MKS Korsze 26 maja 2024)

Najwięcej strzałów oddał Marceli Kowalski (oddał łącznie 110 strzałów)

Najwięcej strzałów celnych w jednym meczu: 16 (w wygranym u siebie meczu 6:0 z MKS Korsze 26 maja 2024)

Najwięcej strzałów celnych w jednym meczu na wyjeździe: 13 (w wygranym na wyjeździe meczu 5:1 z Łyną Sępopol 1 czerwca 2024)

Najwięcej strzałów niecelnych w jednym meczu: 23 (w wygranym na wyjeździe meczu 3:0 z Wilczkiem Wilkowo 30 września 2023)

Najwięcej strzałów niecelnych w jednym meczu u siebie: 15 (w zremisowanym u siebie meczu 3:3 z Wilczkiem Wilkowo 1 maja 2024)

Najwięcej strzałów celnych oddał Marceli Kowalski (44 celne strzały w 25 meczach)

Najwięcej strzałów niecelnych oddali Marceli Kowalski (56 strzałów niecelnych w 25 meczach)

Najmniej strzałów w jednym meczu: 6 (w przegranym u siebie meczu 1:6 z Pisą Barczewo 18 maja 2024)

Najmniej strzałów w jednym meczu na wyjeździe: 10 (w przegranym meczu 0:10 z Pisą Barczewo 14 października 2023 i w przegranym meczu 0:3 z Victorią Bartoszyce 11 listopada 2023)

Najmniej strzałów celnych w jednym meczu: 1 (w przegranym na wyjeździe meczu 0:10 z Pisą Barczewo 14 listopada 2023 i w przegranym na wyjeździe meczu 0:2 z CWKS Vęgorią Węgorzewo 4 listopada 2023)

Najmniej strzałów niecelnych w jednym meczu: 3 (w przegranym u siebie meczu 1:6 z Błękitnymi Pasym 9 września 2023)

Najmniej strzałów niecelnych w jednym meczu na wyjeździe: 4 (w przegranym meczu 0:3 z Victorią Bartoszyce 11 listopada 2023)

Najwięcej strzałów w jednym meczu oddał Marceli Kowalski (13 strzałów w wygranym na wyjeździe meczu 5:1 z Łyną Sępopol 1 czerwca 2024)

Najwięcej strzałów celnych w jednym meczu oddali Marceli Kowalski (7 celnych strzałów w wygranym na wyjeździe meczu 5:1 z Łyną Sępopol 1 czerwca 2024) i Dawid Chomej (7 celnych strzałów w wygranym u siebie meczu 6:0 z MKS Korsze 26 maja 2024)

Najwięcej niecelnych strzałów w jednym meczu oddał Marceli Kowalski (6 niecelnych strzałów w wygranym na wyjeździe meczu 5:1 z Łyną Sępopol 1 czerwca 2024)

Najwięcej rzutów rożnych w jednym meczu: 14 (w zremisowanym u siebie meczu 3:3 z Wilczkiem Wilkowo 1 maja 2024)

Najwięcej rzutów rożnych w jednym meczu na wyjeździe: 11 (w przegranym na wyjeździe meczu 1:3 z KKS Warmią Olsztyn 26 kwietnia 2024)

Najwięcej rzutów rożnych wykonał Piotr Buczek (wykonał 53 rzuty rożne w 23 meczach)

Najmniej rzutów rożnych w jednym meczu: 1 (w przegranym na wyjeździe meczu 1:3 z Cresovią Górowo Iławeckie 17 marca 2024 i w przegranym u siebie meczu 1:6 z Pisą Barczewo 18 maja 2024)

Najwięcej rzutów rożnych w jednym meczu wykonał Piotr Buczek (7 rzutów rożnych w przegranym na wyjeździe meczu 3:5 z UKS Naki Olsztyn 20 kwietnia 2024)

Liczba żółtych kartek MKS-u Jeziorany: 58 (średnia 1,93 żółtej kartki na mecz)

Żółte kartki w meczach u siebie: 29 żółtych kartek w piętnastu meczach

Żółte kartki w meczach na wyjeździe: 29 żółtych kartek w piętnastu meczach

Liczba żółtych kartek przeciwników MKS-u Jeziorany: 64 (średnia 2,13 żółtej kartki na mecz)

2 żółte kartki- Paweł Radziwon, Andrzej Miszczak, Filip Brzeziński

1 żółta kartka- Dawid Chomej, Jarosław Rogoziński, Grzegorz Szydłowski, Oliwier Nawrocki, Andrzej Ukleja, Sebastian Bielski, Kacper Stryjek, Dawid Maciążek

Liczba czerwonych kartek MKS-u Jeziorany w sezonie 2023/24: 6

Marcin Rudnicki bezpośrednia czerwona kartka (otrzymał ją w 45+2 minucie przegranego na wyjeździe meczu 0:6 z GKS Stawiguda 5 sierpnia 2023)

Mateusz Dobrzyński bezpośrednia czerwona kartka (otrzymał ją w 17 minucie wygranego u siebie meczu 2:1 z Cresovią Górowo Iławeckie 12 sierpnia 2023)

Adam Błaszczyk za drugą żółtą (otrzymał ją w 68 minucie przegranego u siebie meczu 3:6 z UKS Naki Olsztyn 16 września 2023)

Dawid Chomej bezpośrednia czerwona kartka (otrzymał ją w 21 minucie przegranego na wyjeździe meczu 0:2 z CWKS Vęgorią Węgorzewo 4 listopada 2023)

Marceli Kowalski za drugą żółtą (otrzymał ją w 68 minucie przegranego na wyjeździe meczu 0:3 z Victorią Bartoszyce 11 listopada 2023)

Marceli Kowalski za drugą żółtą (otrzymał ją w 68 minucie przegranego na wyjeździe meczu 1:5 ze Śniardwami Orzysz 12 maja 2024)

Liczba fauli popełnionych przez MKS Jeziorany: 365 (średnio 12,17 faulu na mecz)

Liczba fauli popełnionym na naszym zespole: 394 (średnio nasz zespół był faulowany 13,13 raza)

Najwięcej fauli popełnionych przez MKS Jeziorany w jednym meczu: 19 (w wygranym na wyjeździe meczu 5:1 z Łyną Sępopol 1 czerwca 2024)

Najwięcej fauli popełnionych przez MKS Jeziorany w jednym meczu u siebie: 18 (w przegranym u siebie meczu 3:4 z Orlętami Reszel 26 sierpnia 2023)

Najmniej fauli popełnionych przez MKS Jeziorany w jednym meczu: 4 (w wygranym u siebie meczu 5:1 z Czarnymi Olecko 6 kwietnia 2024 i w zremisowanym u siebie meczu 3:3 z Wilczkiem Wilkowo 1 maja 2024)

Najmniej fauli popełnionych przez MKS Jeziorany w jednym meczu na wyjeździe: 6 (w przegranym na wyjeździe meczu 1:6 z MKS Korsze 21 października 2023)

Najwięcej fauli w sezonie 2023/24 w zespole MKS Jeziorany popełnił Bartosz Salwowski (popełnił 51 fauli w 28 meczach)

Najwięcej faulowany w sezonie 2023/24 w zespole MKS Jeziorany był Marceli Kowalski (był faulowany 89 razy w 25 meczach)

Najwięcej fauli w jednym meczu popełnili: Dawid Chomej (popełnił pięć fauli w przegranym u siebie meczu 3:4 z Orlętami Reszel 26 sierpnia 2023), Bartosz Salwowski (popełnił pięć fauli w wygranym na wyjeździe meczu 3:0 z Wilczkiem Wilkowo 30 września 2023) i Adam Błaszczyk (popełnił pięć fauli w wygranym na wyjeździe meczu 5:1 z Łyną Sępopol 1 czerwca 2024)

Najwięcej faulowany w jednym meczu był Marceli Kowalski (był faulowany osiem razy w przegranym na wyjeździe meczu 0:10 z Pisą Barczewo 14 października 2023 i był faulowany osiem razy w zremisowanym na wyjeździe meczu 1:1 z Błękitnymi Pasym 13 kwietnia 2024)

Liczba meczów w sezonie 2023/24, w których to MKS Jeziorany popełnił mniej fauli od drużyny przeciwnej: 19

Liczba meczów w sezonie 2023/24, w których to MKS Jeziorany popełnił więcej fauli od drużyny przeciwnej: 9

Liczba meczów w sezonie 2023/24, w których to MKS Jeziorany popełnił taką samą liczbę fauli jak drużyna przeciwna: 2

Najwyższe zwycięstwo: 7:1 u siebie z Łyną Sępopol 29 października 2023 i 6:0 u siebie z MKS Korsze 26 maja 2024

Najwyższe zwycięstwo na wyjeździe: 5:1 z Łyną Sępopol 1 czerwca 2024

Najwyższa porażka: 0:10 na wyjeździe z Pisą Barczewo 14 października 2023

Najwyższa porażka u siebie: 1:6 z Błękitnymi Pasym 9 września 2023 i 1:6 z Pisą Barczewo 18 maja 2024

Najdłuższa passa zwycięstw z rzędu (i tym samym najdłuższa passa meczów z rzędu bez porażki): 3 mecze

zwycięstwo u siebie 4:2 z KKS Warmią Olsztyn 23 września 2023

- zwycięstwo na wyjeździe 3:0 z Wilczkiem Wilkowo 30 września 2023

- zwycięstwo u siebie 2:1 ze Śniardwami Orzysz 7 października 2023

Najdłuższa passa porażek z rzędu: 6 meczów (i tym samym najdłuższa passa meczów bez zwycięstwa)

- porażka u siebie 0:4 z CWKS Vęgorią Węgorzewo 8 czerwca 2024

Najwięcej strzelonych bramek w jednym meczu: 7 (w wygranym u siebie meczu 7:1 z Łyną Sępopol 29 października 2023)

Najwięcej straconych bramek w jednym meczu: 10 (w przegranym na wyjeździe meczu z Pisą Barczewo 14 października 2023)

Najwięcej żółtych kartek dla MKS-u Jeziorany w jednym meczu: 5 (w przegranym na wyjeździe meczu 1:5 ze Śniardwami Orzysz 12 maja 2024)

Najwięcej żółtych kartek dla MKS-u Jeziorany w jednym meczu u siebie: (w przegranym meczu 3:6 z UKS Naki Olsztyn 16 września 2023 i w przegranym meczu 2:6 z SKS Gwardią Szczytno 23 marca 2024)

3 celne strzały- Jarosław Rogoziński, Bartosz Szpakowski, Filip Brzeziński

2 celne strzały- Dominik Niestępski, Dominik Żytkiewicz, Dawid Złotucha, Patryk Złakowski, Patryk Markiewicz, Jakub Jankowski, Szymon Dobkowski

1 celny strzał- Paweł Radziwon, Przemysław Hernik, Grzegorz Szydłowski, Marcin Rudnicki, Mateusz Adamiec