2024-09-01 14:36  -  MKS Jeziorany

Mamy pierwszy punkt w tym sezonie!!!

MAMY PIERWSZY PUNKT W TYM SEZONIE!!! PO BARDZO CIEKAWYM I EMOCJONUJĄCYM SPOTKANIU, W KTÓRYM TO TRZYKROTNIE OBEJMOWALIŚMY PROWADZENIE REMISUJEMY 3:3 Z GKS COLET KOZŁOWO!!!

MKS Jeziorany, pod wodzą nowego-starego trenera Krystiana Falkowskiego (przypomnijmy, Krystian był trenerem w naszym MKS początku 2020 roku do końca czerwca 2021) we wczorajszą raz pochmurną, a raz słoneczną i chłodną sobotę 31 sierpnia 2024 zagrał o godz. 17:00 mecz na stadionie w Jezioranach z GKS Colet Kozłowo w ramach trzeciej kolejki grupy 3 A-klasy warmińsko-mazurskiej obecnego sezonu 2024/25. Jak zawsze super atmosfera na naszym stadionie, było sporo naszych kibiców.

Wszyscy nasi fani wierzyli, że nasz MKS Jeziorany pokona GKS Colet Kozłowo i tym samym zdobędzie pierwsze trzy punkty w tym sezonie. Przed rozpoczęciem dzisiejszego meczu Colet zajmował pierwsze miejsce w tabeli z kompletem sześciu punktów i nie miał żadnej straconej bramki. Tymczasem nie udało się nam wygrać, ale możemy być zadowoleni, po bardzo ciekawym i emocjonującym spotkaniu remisujemy z GKS Colet Kozłowo 3:3 i tym samym zdobywamy pierwszy punkt w tym sezonie 2024/25. W wyniku wczorajszego dzisiejszego remisu Colet spadł na drugie miejsce w tabeli i zarazem stracił pierwsze bramki w tym sezonie.

MKS świetnie we wczorajszy mecz i już w piątej minucie obejmujemy prowadzenie 1:0 po bramce z rzutu karnego Marcelego Kowalskiego. Goście po stracie bramki natychmiast ruszyli do odrabiania strat i niestety w 14 minucie po błędzie naszej obrony zdobywają wyrównującą bramkę. Zatem jest 1:1, później przez długi czas mecz był bardzo wyrównany, oba zespoły miały swoje okazje. Im bliżej było końca pierwszej połowy, to przewaga MKS-u była coraz większa i w 38 minucie po raz drugi w tym meczu obejmujemy prowadzenie za sprawą Dawida Chomeja i po pierwszej połowie wygrywamy 2:1.

W drugiej połowie przez długi czas wydawało się, że kontrolujemy przebieg meczu to niestety w 66 minucie rywale po raz drugi w tym meczu doprowadzają do remisu i w tym momencie jest 2:2. Po strzeleniu tej bramki rywale tylko nabrali wiatru w żagle i mieli parę okazji na objęcie prowadzenia, na szczęście ich nie wykorzystali, a w 76 minucie to MKS po raz trzeci w tym meczu obejmuje prowadzenie po bramce Sebastiana Bielskiego. Z tego prowadzenia nie cieszyliśmy się zbyt długo, bo już trzy minuty rywale doprowadzają do remisu 3:3 po pięknym strzale z rzutu wolnego z 17 m. Do końca spotkania oba zespoły miały swoje okazje, jednak to MKS był bliższy strzelenia zwycięskiej bramki, w doliczonym czasie gry mieliśmy dwie bardzo dobre okazje, ale przy tych sytuacjach bramkarz kapitalnie obronił strzały naszych zawodników i tym samym uratował punkt dla swojego zespołu.

Podsumowując wczorajszy mecz- było to bardzo ciekawe i emocjonujące piłkarskie widowisko, w którym łącznie padło sześć bramek. Pierwsza połowa, po której prowadziliśmy 2:1 była długimi fragmentami z lekką przewagą naszego zespołu, ogólnie w pierwszej części Colet miał swoje sytuacje, ale my tych okazji mieliśmy znacznie więcej i trzeba przyznać, że nasze jednobramkowe prowadzenie do przerwy było w pełni zasłużone.

Natomiast w drugiej połowie oba zespoły miały podobną liczbę sytuacji, jednak w końcówce to MKS był bliski strzelenia bramk, tak więc można z całą pewnością stwierdzić, że remis w tym spotkaniu nie krzywdzi żadnej ze stron, każdy zespół mógł wygrać i przegrać.

Tak więc jest niedosyt, że nie wygraliśmy tego meczu, bo w końcówce mieliśmy dwie doskonałe okazje do strzelenia zwycięskiej bramki i też dlatego że trzy razy prowadziliśmy w tym spotkaniu, ale i tak trzeba bardzo cieszyć się z tego remisu, bo po pierwsze to nasz punkt w tym sezonie, a po drugie zawsze lepiej zdobyć jeden punkt niż żadnego, bo może on się okazać w końcowym rachunku bardzo cenny.

Ogólnie zagraliśmy bardzo dobre spotkanie na tle drużyny, która jest teraz w czołówce tabeli naszej grupy, obie drużyny w ogóle dały z siebie wszystko co możliwe, Colet wczoraj tylko potwierdził, że jest wymagającym rywalem i że nikomu z nim nie będzie łatwo o punkty.

Wczorajszy mecz tylko pokazał, że mamy naprawdę mocny zespół i że jesteśmy w stanie z każdym w tej grupie walczyć jak równy z równym. Także wczoraj było naprawdę dobrze, nasi zawodnicy walczyli ze wszystkich sił o jak najlepszy wynik, ale czeka nas jeszcze dużo pracy, żeby regularnie zdobywać punkty. Naszemu trenerowi i naszym zawodnikom gratulujemy zdobycia tego jednego punktu we wczorajszym meczu i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach, natomiast dla drużyny GKS Colet Kozłowo dziękujemy za mecz, również gratulujemy zdobycia jednego punktu wczoraj i także życzymy powodzenia w kolejnych meczach!!!

A już w najbliższą sobotę 7 września 2024 o godz. 17:00 MKS Jeziorany zagra swój czwarty mecz ligowy w obecnym sezonie 2024/25- na wyjeździe w Klewkach z Błękitnymi Stary Olsztyn, którzy wczoraj wygrali na wyjeździe 3:1 z KS Łęgajny. My wszyscy wierzymy, że w najbliższą sobotę nasz MKS wygra w Klewkach i tym samym odniesie swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie!!! Poniżej przedstawiamy pełne statystyki graczy MKS-u, którzy grali we wczorajszym meczu z GKS Colet Kozłowo:

Skład MKS JEZIORANY: 1-Szymon Stuka (bramkarz), 18-Bartosz Salwowski, 16-Krzysztof Kopecki (87 min 19-Łukasz Uziębło), 17-Filip Brzeziński, 15-Marcin Rudnicki (85 min 12-Dawid Iwański), 13-Patryk Markiewicz, 8-Piotr Buczek (kapitan), 11-Marceli Kowalski, 7-Dawid Chomej, 5-Sebastian Bielski, 9-Adam Błaszczyk (68 min 6-Przemysław Hernik)

Trener: Krystian Falkowski

Skład GKS COLET KOZŁOWO: 12-Damian Dąbrowski (bramkarz), 6-Aleks Osicki (58 min 11-Łukasz Mańka), 2-Tomasz Moranko, 4-Hubert Ossowski (84 min 3-Dawid Dobies), 13-Mateusz Piotrowski, 7-Filip Kowalkowski, 5-Michał Michciński, 17-Robert Sobotka (kapitan), 22-Adrian Żmijewski (58 min 14-Bartłomiej Sieradzki), 9-Radosław Bogusz, 15-Kamil Michalski

Trener: Bartosz Grzela

Bramki: 1:0 M. Kowalski 5' (MKS)- z rzutu karnego, 1:1 Bogusz 14' (COLET), 2:1 Chomej 38' (MKS), 2:2 Sieradzki 66' (COLET), 3:2 Bielski 76' (MKS), 3:3 Michalski 79' (COLET)- z rzutu wolnego

Żółte kartki: Salwowski 17' (MKS), Falkowski 35' (MKS)- na ławce rezerwowych, Bielski 80' (MKS), Buczek 89' (MKS), Markiewicz 90+1' (MKS)

Sędzia: Michał Kochanowski (Płoskinia- sędzia główny), Monika Piekarska-Aptowicz (Olsztyn, asystent 1), Kamil Żmijewski (Elbląg-asystent 2)

Relacja minuta po minucie

Pierwsza połowa meczu

1' Od środka boiska grę rozpoczęli piłkarze GKS-u Colet Kozłowo ubrani w szaro-czerwone stroje (szare koszulki z białymi napisami i czerwone spodenki), natomiast piłkarze MKS-u Jeziorany występują dziś ubrani w turkusowo-czerwone stroje (turkusowe koszulki z czarnymi napisami i czerwone spodenki). Kapitanem MKS-u jest dziś Piotr Buczek, natomiast kapitanem Coletu jest dziś Robert Sobotka.

2' Po dośrodkowaniu Piotra Buczka z rzutu rożnego z prawej strony boiska Krzysiu Kopecki strzela głową z pola karnego bardzo niecelnie.

4' Marceli Kowalski został teraz sfaulowany w polu karnym gości i co? Będzie rzut karny dla nas!!! Doskonała okazja na objęcie prowadzenia!!!

5' Jest!!! Z tego rzutu karnego Marceli Kowalski precyzyjnym strzałem pokonuje bramkarza Coletu Damiana Dąbrowskiego!!! Brawo panowie!!!

5' Wygrywamy 1:0. Goście zaczynają grę ze środka boiska.

6' To była dobra okazja dla nas na podwyższenie prowadzenia!!! Po bardzo dobrym zagraniu z lewej strony boiska Sebastiana Bielskiego nikt z naszych graczy nie sięgnął piłki z bliska.

7' Faul Marcelego Kowalskiego w środku boiska i będzie rzut wolny dla gości.

9' Mamy teraz sporo twardej walki w środku pola.

11' Faul Piotra Buczka w środku boiska i będzie rzut wolny dla gości.

12' Nasz bramkarz Szymon Stuka z lekkimi problemami wyłapał dośrodkowanie z tego rzutu wolnego zawodnika Coletu.

14' I niestety rywale doprowadzają do remisu. Po błędzie naszej obrony zawodnik Coletu Radek Bogusz wbiegł w nasze pole karne, tam minął naszego bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki. Aj szkoda, pierwszy strzał rywali w dzisiejszym spotkaniu od razu dla nas kończy się stratą bramki.

15' I mamy remis 1:1. Zaczynamy grę ze środka boiska.

16' Groźne dośrodkowanie z rzutu rożnego z prawej strony boiska gracza Coletu wybija stojący blisko linii bramkowej Piotr Buczek.

17' Bartek Salwowski popełnił teraz faul na 18 metrze, po chwili sędzia odgwizdał pozycję spaloną zawodnika Coletu, ale i tak sędzia ukarał żółtą kartką naszego zawodnika za ten faul- to pierwsza kara indywidualna w dzisiejszym spotkaniu.

20' Po bardzo dobrym zagraniu Piotra Buczka strzela z pola karnego Adam Błaszczyk, ale obrońca Coletu plecami zablokował to jego uderzenie. Będzie jeszcze rzut rożny dla nas z lewej strony boiska.

20' Po dośrodkowaniu z tego rzutu rożnego Piotra Buczka Krzysiu Kopecki w walce o piłkę popełnił faul na bramkarzu Coletu i goście wznowią grę od rzutu wolnego.

21' Patryk Markiewicz był teraz faulowany w środku boiska i będzie rzut wolny dla nas.

23' Niepotrzebny faul Marcina Rudnickiego na 19 metrze i będzie rzut wolny dla gości.

23' Groźnie było!!! Strzał z tego rzutu wolnego zawodnika Coletu odbił się od jednego ze stojących w murze naszych zawodników i przeleciał w niedużej odległości nad naszą bramką!!! Będzie jeszcze rzut rożny dla gości z prawej strony boiska.

24' Ależ teraz mamy szczęście, że nie przegrywamy!!! Po dośrodkowaniu z tego rzutu rożnego zawodnika Coletu jego kolega z zespołu strzela głową z pola karnego w słupek naszej bramki!!!

25' Próbujący wyprowadzić kontrę Filip Brzeziński został sfaulowany blisko naszego pola karnego i będzie rzut wolny dla nas.

26' Ależ to była okazja dla nas na ponowne objęcie prowadzenia!!! Po świetnej, indywidualnej akcji Sebastian Bielski strzela z pola karnego w słupek bramki gości!!!

27' Dośrodkowanie z rzutu rożnego z prawej strony boiska z lekkimi problemami wybija nasz bramkarz, a po chwili złapał strzał głową z bliska zawodnika Coletu.

29' Strzał z pola karnego Adama Błaszczyka został zablokowany przez gracza gości. Będzie jeszcze rzut rożny dla nas z lewej strony boiska.

30' Po dośrodkowaniu z tego rzutu rożnego Piotra Buczka strzał głową z pola karnego Filipa Brzezińskiego przelatuje obok słupka bramki gości.

31' Dawid Chomej został teraz przewrócony w środku boiska i będzie rzut wolny dla nas.

32' Kapitan Coletu Robert Sobotka sfaulował teraz Marcelego Kowalskiego z lewej strony boiska na 23 metrze i będzie rzut wolny dla nas.

33' Dośrodkowanie z tego rzutu wolnego Piotra Buczka przelatuje obok bramki gości.

34' Dobra akcja naszej drużyny, na koniec sędzia uznał, że Marceli Kowalski popełnił faul na bramkarzu Coletu i to goście wznowią grę od rzutu wolnego.

35' Żółta kartka dla naszego trenera Krystiana Falkowskiego za niepotrzebne dyskusje na ławce rezerwowych.

36' Dobrze uderzył z 20 metrów Sebastian Bielski, ale łapie to uderzenie bramkarz gości.

37' Bardzo dobra teraz interwencja w obronie Bartka Salwowskiego, który zdecydowanym, twardym, ale co najważniejsze czystym wejściem na 17 metrze powstrzymał gracza gości.

38' Jest!!! MKS ponownie na prowadzeniu!!! Po świetnym zagraniu Piotra Buczka ze środka boiska Dawid Chomej minął bramkarza gości i strzałem z 15 metrów umieścił piłkę w bramce!!! Brawo panowie!!!

38' Wygrywamy 2:1. Goście zaczynają grę ze środka boiska.

40' Mieliśmy teraz sporo szczęścia, że rywale po raz drugi dzisiaj nie doprowadzili do remisu!!! Strzał z 22 metrów zawodnika Coletu przelatuje tuż obok słupka naszej bramki!!!

42' Piotr Buczek został teraz sfaulowany na 23 metrze z lewej strony boiska i będzie rzut wolny dla nas.

42' Bartek Salwowski bardzo dobrze podał piłkę po ziemi z tego rzutu wolnego na lewe skrzydło do Marcelego Kowalskiego i ten z dość ostrego kąta z lewej strony pola karnego zagrał piłkę w kierunku będącego na szóstym metrze Patryka Markiewicza, ale jeden z graczy Coletu był szybszy i wybił piłkę nogą poza boisko. Będzie jeszcze rzut rożny dla nas z lewej strony boiska.

43' Dośrodkowanie z tego rzutu rożnego Piotra Buczka wybija głową z linii bramkowej zawodnik Coletu, następnie Dawid Chomej strzela z powietrza z 22 metrów bardzo niecelnie.

45' Ależ teraz mieliśmy okazję, żeby podwyższyć prowadzenie tuż przed przerwą!!! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z prawej strony boiska Piotra Buczka piłka odbiła się od jednego z rywali w polu karnym i po chwili strzela z powietrza Filip Brzeziński, ale bramkarz Coletu rzucił się i odbił to uderzenie!!! Nie będzie jednak kolejnego rzutu rożnego dla nas, bo jeden z obrońców Coletu przejął piłkę nogą przed linią końcową boiska.

45+1' Sędzia gwiżdże po raz ostatni w pierwszej połowie. Po dobrej w naszym wykonaniu pierwszej części gry prowadzimy z GKS Colet Kozłowo 2:1. Ogólnie trzeba przyznać, że w tej pierwszej części gry mieliśmy sytuacji więcej od rywali i prowadzimy zasłużenie. Tak więc póki co naprawdę dobrze to wygląda, ale czeka nas jeszcze z pewnością bardzo trudna druga połowa, rywale z pewnością zrobią wszystko, żeby odwrócić losy tego meczu na swą korzyść, panowie walczymy ze wszystkich sił o pierwsze trzy punkty w tym sezonie!!!

Statystyki meczu po pierwszej połowie:

MKS JEZIORANY                             GKS COLET KOZŁOWO

BRAMKI                                  2                                                           1

STRZAŁY                               10                                                          5

STRZAŁY CELNE                   4                                                           2

STRZAŁY NIECELNE             6                                                           3

RZUTY ROŻNE                       5                                                           3

ZMIANY                                   0                                                           0

FAULE                                     8                                                           9

ŻÓŁTE KARTKI                       2                                                           0

CZERWONE KARTKI              0                                                           0

Druga połowa meczu

46' Od środka boiska grę rozpoczęli piłkarze MKS-u Jeziorany.

49' Dośrodkowanie Piotra Buczka z rzutu rożnego z lewej strony boiska wybija nogą będący blisko linii bramkowej zawodnik Coletu.

50' Piotr Buczek został teraz staranowany z lewej strony boiska przy linii bocznej na 23 metrze przez gracza gości i będzie rzut wolny dla nas.

51' Po dośrodkowaniu z tego rzutu wolnego Piotra Buczka Marceli Kowalski nie sięgnął piłki nogą w polu karnym rywali i goście wznowią grę od autu bramkowego.

53' Faul Krzysia Kopeckiego z prawej strony boiska na 22 metrze i będzie rzut wolny dla gości.

53' Po tym rzucie wolnym dla Coletu oddalamy zagrożenie.

55' Oglądamy dziś dużo twardej walki, oba zespoły zaciekle walczą o każdą piłkę, ale to wszystko wynika tylko i wyłącznie z ferworu walki, nie ma żadnych złośliwych i chamskich fauli.

56' Faulowany był jeden z naszych graczy w środku boiska i będzie rzut wolny dla nas.

57' Dośrodkowanie z tego rzutu wolnego Piotra Buczka łapie bramkarz gości.

58' To była dobra okazja dla nas na podwyższenie prowadzenia!!! Dawid Chomej strzela z pola karnego w niedużej odległości nad bramką Coletu!!! I mamy pierwsze zmiany dzisiaj w zespole gości: schodzi z boiska Aleks Osicki, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Łukasz Mańka. Schodzi z boiska również Adrian Żmijewski, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Bartłomiej Sieradzki.

60' Kolejna dobra okazja dla nas na podwyższenie prowadzenia!!! Adam Błaszczyk wycofał piłkę do Piotra Buczka i ten strzela z 16 metrów w niedużej odległości nad bramką gości!!!

61' Marceli Kowalski został teraz sfaulowany na 17 metrze i będzie rzut wolny dla nas.

62' Strzał głową z tego rzutu wolnego Marcelego Kowalskiego blokuje głową stojący w pięcioosobowym murze zawodnik Coletu.

64' Faul Marcelego Kowalskiego na 17 metrze i będzie rzut wolny dla gości.

65' Groźnie było!!! Strzał z tego rzutu wolnego zawodnika Coletu przelatuje w niedużej odległości nad naszą bramką!!!

66' I niestety rywale po raz drugi w dzisiejszym spotkaniu doprowadzają do remisu. Z lewej strony pola karnego zawodnik Coletu podał piłkę do swojego kolegi z zespołu Bartka Sieradzkiego i ten strzałem z bliska pokonał naszego bramkarza.

67' I mamy remis 2:2. Zaczynamy grę ze środka boiska.

68' Mamy pierwszą zmianę dzisiaj w naszym zespole: schodzi z boiska Adam Błaszczyk, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Przemek Hernik.

68' Mieliśmy teraz sporo szczęścia, że nie przegrywamy!!! Strzał zza pola karnego zawodnika Coletu przelatuje w niedużej odległości nad naszą bramką.

69' Faul Piotra Buczka na 19 metrze i będzie rzut wolny dla gości.8

70' Ładnie przymierzył z tego rzutu wolnego zawodnik Coletu, ale nasz bramkarz świetnie rzucił się i wybił to uderzenie poza boisko!!! Będzie jeszcze rzut rożny dla gości z prawej strony boiska.

70' Po tym rzucie rożnym dla Coletu oddalamy zagrożenie.

72' Faul Marcelego Kowalskiego w środku boiska i będzie rzut wolny dla gości.

73' Sędzia odgwizdał teraz pozycję spaloną jednego z graczy Coletu.

73' To była dobra okazja dla nas na ponowne objęcie prowadzenia!!! Jeden z naszych zawodników dośrodkował z własnej połowy do Marcelego Kowalskiego i następnie Marceli strzela z prawej strony pola karnego w boczną siatkę bramki gości!!!

74' Piotr Buczek został teraz sfaulowany w środku boiska i będzie rzut wolny dla nas.

76' Jest!!! Po raz trzeci w dzisiejszym meczu wychodzimy na prowadzenie!!! Po dośrodkowaniu Marcina Rudnickiego z 30 metrów Dawid Chomej uderzył z prawej strony pola karnego w kierunku bramki gości i następnie Sebastian Bielski z bliska umieścił piłkę w bramce!!! Brawo panowie!!!

77' Wygrywamy 3:2. Goście zaczynają grę ze środka boiska.

78' Niepotrzebny faul Patryka Markiewicza na 17 metrze i będzie rzut wolny dla Coletu.

79' I niestety goście po raz trzeci w dzisiejszym meczu doprowadzają do remisu. Zawodnik Coletu Kamil Michalski pięknym strzałem z tego rzutu wolnego pokonał naszego bramkarza, było to naprawdę świetne uderzenie, praktycznie bez szans na obronę.

79' I mamy remis 3:3. Zaczynamy grę ze środka boiska.

80' Faul Sebastiana Bielskiego na 30 metrze i będzie rzut wolny dla gości. Dodatkowo nasz zawodnik za to przewinienie ogląda żółtą kartkę.

80' Po dośrodkowaniu z tego rzutu wolnego zawodnika Coletu niezbyt mocne uderzenie głową z pola karnego jego kolegi z zespołu pewnie łapie nasz bramkarz.

82' Piotr Buczek był teraz pociągany w środku boiska i będzie rzut wolny dla nas.

84' Mamy trzecią zmianę dzisiaj w zespole Coletu: schodzi z boiska Hubert Ossowski, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Dawid Dobies.

85' Druga zmiana dzisiaj w naszym zespole: schodzi z boiska Marcin Rudnicki, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Dawid Iwański.

86' Ależ teraz było niebezpiecznie, w ogromnym zamieszaniu w końcu wybijamy piłkę z własnego pola karnego!!!

87' Mamy trzecią zmianę dzisiaj w naszym zespole: schodzi z boiska Krzysiu Kopecki, natomiast w jego miejsce na boisko wchodzi Łukasz Uziębło.

89' Żółta kartka dla Piotra Buczka za dość ostry faul w środku boiska. Będzie rzut wolny dla gości.

90+1' I kolejna żółta kartka. Ukarany nią został Patryk Markiewicz za faul w środku boiska. Będzie kolejny rzut wolny dla Coletu.

90+1' Po dośrodkowaniu z tego rzutu wolnego zawodnika gości wybijamy piłkę z własnego pola karnego.

90+2' Ależ to była okazja dla nas na objęcie prowadzenia!!! Najpierw dośrodkowanie Dawida Chomeja z rzutu rożnego z lewej strony boiska wybija głową z pola bramkowego zawodnik Coletu, następnie mocny strzał zza pola karnego Piotra Buczka blokuje będący we własnym polu karnym jeden z graczy gości i po chwili Marceli Kowalski strzela z dość ostrego kąta z prawej strony pola karnego tuż obok słupka bramki Coletu!!! Będzie kolejny rzut rożny dla nas z lewej strony boiska, bo po tym strzale Marcelego piłka gdzieś otarła się o bramkarza gości.

90+3' Po dośrodkowaniu z tego rzutu rożnego Bartka Salwowskiego piłka odbiła się od rywala i wyleciała poza boisko. Będzie jeszcze jeden rzut rożny dla nas, tym razem z prawej strony boiska.

90+3' Dośrodkowanie z tego rzutu rożnego Piotra Buczka wybija głową z pola bramkowego zawodnik Coletu, następnie Dawid Chomej pięknie przymierzył zza pola karnego, ale bramkarz gości świetnie broni to uderzenie!!! Będzie jeszcze jeden rzut rożny dla nas, tym razem z lewej strony boiska.

90+4' Ależ byliśmy blisko strzelenia zwycięskiej bramki!!! Po dośrodkowaniu z tego rzutu rożnego Bartka Salwowskiego strzał głową z czterech metrów Filipa Brzezińskiego jakimś cudem broni bramkarz gości!!! I w tym momencie mamy koniec meczu!!!

90+5 Sędzia gwiżdże po raz ostatni w dzisiejszym meczu. W swoim trzecim meczu obecnego sezonu 2024/25 MKS remisuje na stadionie w Jezioranach 3:3 z GKS Colet Kozłowo.

Oto pełne statystyki tego meczu:

STRZAŁY                               19                                                         12

STRZAŁY NIECELNE            12                                                          6

RZUTY ROŻNE                      10                                                          5

FAULE                                    21                                                         17

Kibicom, którzy przybyli wczoraj na stadion w Jezioranach dziękujemy za wspólne, kulturalne kibicowanie i dopingowanie naszej drużyny przez cały mecz!!! Gratulujemy zdobycia punktu a wszystkich sympatyków MKS-Jeziorany zapraszamy na kolejny mecz ligowy, który odbędzie się w najbliższą sobotę 7 września 2024 o godz. 17:00 na boisku w Klewkach przy ulicy 13D, gdzie nasz MKS zmierzy się z miejscowym zespołem Błękitni Stary Olsztyn!!!